04/02/23 – SOBOTA

EKSTRAKLASA

15:00 – RAKÓW CZĘSTOCHOWA – PIAST GLIWICE

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

17:30 – GÓRNIK ZABRZE – LECHIA GDAŃSK

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

20:00 20:07 – ZAGŁĘBIE LUBIN – LEGIA WARSZAWA

TVP Sport – Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn / CANAL+ 4K, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Robert Skrzyński, Maciej Murawski


PREMIER LEAGUE

13:30 – EVERTON – ARSENAL

Viaplay, CANAL+ Sport 2 – Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

16:00 – ASTON VILLA – LEICESTER

Viaplay – Kamil Kania, Jarosław Koliński

16:00 – BRIGHTON – BOURNEMOUTH

Viaplay – Adam Delimat, Dawid Szymczak

16:00 – BRENTFORD – SOUTHAMPTON

Viaplay – Wojciech Piela, Michał Borkowski

16:00 – MANCHESTER UNITED – CRYSTAL PALACE

Viaplay, CANAL+ Premium – Przemysław Pełka, Michał Skiba

16:00 – WOLVERHAMPTON – LIVERPOOL

Viaplay – Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

18:30 – NEWCASTLE UNITED – WEST HAM UNITED

Viaplay – Marcin Pawłowski, Wojciech Piela


LA LIGA

14:00 – ESPANYOL – OSASUNA

Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 – Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

16:15 – ELCHE – VILLARREAL

Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 – Eryk Szpruch, Michał Świerżyński

18:30 – ATLETICO MADRYT – GETAFE

CANAL+ Now – Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 – BETIS – CELTA VIGO

CANAL+ Sport 2 – Tomasz Ćwiąkała, Tomasz Lipiński


BUNDESLIGA

15:30 – FC KOELN – RB LIPSK

Viaplay – Dawid Król, Tomasz Urban

15:30 – VFL BOCHUM – TSG HOFFENHEIM

Viaplay – Dominik Kania

15:30 – UNION BERLIN – FSV MAINZ

Viaplay – Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

15:30 – BORUSSIA DORTMUND – SC FREIBURG

Viaplay – Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:30 – EINTRACHT FRANKFURT – HERTHA BERLIN

Viaplay – Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

18:30 – BORUSSIA MOENCHENGLADBACH – SCHALKE 04

Viaplay – Mateusz Borek, Tomasz Urban


SERIE A

15:00 – CREMONESE – LECCE

Eleven Sports 1 – Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

18:00 – AS ROMA – EMPOLI

Eleven Sports 1 – Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 – SASSUOLO – ATALANTA

Eleven Sports 1 – Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński


LIGUE 1

17:00 – PARIS SAINT-GERMAIN – TOULOUSE

Eleven Sports 2 – Marcin Grzywacz, Michał Świrkula / CANAL+ Sport 5 – Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

19:00 – ESTAC TROYES – OLIMPIQUE LYON

Eleven Sports 2 – Dominik Guziak, Kuba Ostrowski / CANAL+ Sport 5 – Filip Surma, Michał Bojanowski

21:00 – STADE RENNAIS – LOSC LILLE

Eleven Sports 2 – Michał Wszołek, Michał Świrkula / CANAL+ Sport 5 – Piotr Glamowski, Michał Bojanowski


LIGA PORTUGAL

19:00 – BENFICA – CASA PIA

Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 – Michał Grzyb


KLUBOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA

15:30 – WYDAD AC – AL HILAL 

CANAL+ Sport 2 – Gabriel Rogaczewski, Michał Żewłakow

18:00 – SEATTLE SOUNDERS – AL AHLY

CANAL+ Sport 2 – Remigiusz Kula, Tomasz Lipiński