EKSTRAKLASA
12:30 – ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE
CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
15:00 – GÓRNIK ZABRZE – RADOMIAK RADOM
CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
17:30 – LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA
CANAL+ 4K, CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3 – Adam Marchliński, Michał Żewłakow
FORTUNA 1. LIGA
12:40 – ŁKS ŁÓDŹ – GKS TYCHY
Polsat Box GO, Polsat Sport
15:00 – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – GKS KATOWICE
Polsat Box GO
18:00 – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ODRA OPOLE
Polsat Box GO
PREMIER LEAGUE
15:00 – LEEDS UNITED – MANCHESTER UNITED
Viaplay – Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak
17:30 – MANCHESTER CITY – ASTON VILLA
Viaplay, CANAL+ Sport – Piotr Domagała, Paweł Grabowski
LA LIGA
14:00 – GETAFE – RAYO VALLECANO
CANAL+ Sport 2 – Michał Kornacki, Tomasz Lipiński
16:15 – CELTA VIGO – ATLETICO MADRYT
CANAL+ Sport 2 – Piotr Laboga, Leszek Orłowski
18:30 – REAL VALLADOLID – OSASUNA
Eleven Sports 2 – Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
21:00 – VILLARREAL CF – FC BARCELONA
CANAL+ Sport, CANAL+ 4K – Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
SERIE A
12:30 – UDINESE – SASSUOLO
Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 – Michał Grzyb, Piotr Czachowski
15:00 – BOLOGNA – AC MONZA
Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 – Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00 – JUVENTUS – ACF FIORENTINA
Eleven Sports 1 – Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
20:45 – SSC NAPOLI – CREMONESE
Eleven Sports 1 – Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
BUNDESLIGA
15:30 – HERTHA BERLIN – BORUSSIA M’GLADBACH
Viaplay – Mateusz Borek, Radosław Gilewicz
17:30 – FC KOELN – EINTRACHT FRANKFURT
Viaplay – Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban
LIGUE 1
NA CZERWONO MECZE BEZ TRANSMISJI W POLSKIEJ TV
13:00 – TOULOUSE – STADE RENNAIS
Eleven Sports 2 – Patryk Mirosławski, Zbigniew Mucha
15:00 – LOSC LILLE – RC STRASBOURG
CANAL+ Sport 5 – Filip Surma, Marek Jóźwiak
17:05 – FC NANTES – FC LORIENT
CANAL+ Sport 5 – Piotr Glamowski, Michał Bojanowski
20:45 – OLIMPIQUE LYON – RC LENS
CANAL+ Sport 5 – Rafał Dębiński, Igor Lewczuk / Eleven Sports 2 – Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
15:00 – ANGERS – AJ AUXERRE
15:00 – MONTPELLIER – STADE BRESTOIS
15:00 – STADE REIMS – ESTAC TROYES
LIGA PORTUGAL
NA CZERWONO MECZE BEZ TRANSMISJI W POLSKIEJ TV
19:00 – SPORTING – FC PORTO
Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 –
16:30 – FAMALICAO – GIL VICENTE
21:30 – MARITIMO – SPORTING BRAGA
2. BUNDESLIGA
13:30 – DARMSTADT – BRAUNSCHWEIG
Viaplay – angielski komentarz
13:30 – FC ST. PAULI – FC KAISERSLAUTERN
Viaplay – transmisja bez komentarza
13:30 – FORTUNA DUSSELDORF – SANDHAUSEN
Viaplay – transmisja bez komentarza
SUPERLEAGUE ELLADA
19:00 – ARIS – PANATHINAIKOS
Sportklub
CAF TOTALENERGIES CONFEDERATION CUP
PUCHAR KONFEDERACJI AFRYKI, WSZYSTKIE PODANE MECZE W VIAPLAY Z ANGIELSKIM KOMENTARZEM
14:00 – TP MAZEMBE – AS REAL DE BAMAKO
14:00 – MARUMO GALLANTS FC – AL AKHDAR SC
17:00 – ASKO DE KARA – FUTURE FC
17:00 – DIABLES NOIRS – RIVERS UNITED FC
17:00 – ASEC MIMOSAS – DC MOTEMA PEMBE
17:00 – US MONASTIRIENNE – YOUNG AFRICANS
20:00 – USM ALGER – FC ST. ELOI LUPOPO
20:00 – PYRAMIDS FC – ASFAR CLUB