07/09/23 – CZWARTEK

EURO 2024 – KWALIFIKACJE

16:00 – KAZACHSTAN 🇰🇿 – 🇫🇮 FINLANDIA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Lach, Dariusz Kubicki 

18:00 – LITWA 🇱🇹 – 🇲🇪 CZARNOGÓRA
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Tomasz Włodarczyk, Przemysław Łagożny

20:45 – POLSKA 🇵🇱 – 🇫🇴 WYSPY OWCZE
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Bożydar Iwanow, Maciej Stolarczyk
📺 TVP 1, TVP Sport
🎙 Jacek Laskowski, Robert Podoliński

20:45 – CZECHY 🇨🇿 – 🇦🇱 ALBANIA
📺 Polsat Sport
🎙 Marcin Kalita, Jacek Cyzio

20:45 – FRANCJA 🇫🇷 – 🇮🇪 IRLANDIA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Cezary Kowalski, Marcin Kaczmarek

20:45 – HOLANDIA 🇳🇱 – 🇬🇷 GRECJA
📺 Polsat Sport News
🎙 Piotr Przybysz, Przemysław Łagożny

20:45 – SERBIA 🇷🇸 – 🇭🇺 WĘGRY
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Paweł Ślęzak, Piotr Kobierecki 

20:45 – DANIA 🇩🇰 – 🇸🇲 SAN MARINO
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – SŁOWENIA 🇸🇮 – 🇬🇧 IRLANDIA PÓŁNOCNA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

Transmisje radiowe meczu Polska – Wyspy Owcze:
📻 Polskie Radio 1 🎙 Filip Jastrzębski, Tomasz Kowalczyk
📻 YouTube 🎙 Marcel Kowalczuk


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CONMEBOL)

0:30 – PARAGWAJ 🇵🇾 – 🇵🇪 PERU
📺 Socolive

1:00 – KOLUMBIA 🇨🇴 – 🇻🇪 WENEZUELA
📺 Socolive

2:00 – ARGENTYNA 🇦🇷 – 🇪🇨 EKWADOR
📺 Socolive

W nocy z czwartku na piątek


PUCHAR NARODÓW AFRYKI – KWALIFIKACJE

18:00 – ANGOLA 🇦🇴 – 🇲🇬 MADAGASKAR
📺 Socolive

18:00 – GHANA 🇬🇭 – 🇨🇫 RŚA
📺 Socolive

21:00 – ALGIERIA 🇩🇿 – 🇹🇿 TANZANIA
📺 Socolive

21:00 – NIGER 🇳🇪 – 🇺🇬 UGANDA
📺 Socolive

21:00 – TUNEZJA 🇹🇳 – 🇧🇼 BOTSWANA
📺 Socolive


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja A:

0:00 – TRYNIDAD I TOBAGO 🇹🇹 – 🇨🇼 CURACAO
📺 YouTube  🎙 angielski

2:05 – PANAMA 🇵🇦 – 🇲🇶 MARTYNIKA
📺 YouTube  🎙 angielski

4:10 – GWATEMALA 🇬🇹 – 🇸🇻 SALWADOR
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja B:

0:00 – SINT MAARTEN 🇸🇽 – 🇱🇨 SAINT LUCIA
📺 YouTube  🎙 angielski

1:00 – SAINT KITTS I NEVIS 🇰🇳 – 🇬🇵 GWADELUPA
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja C:

22:00 – ANGUILLA 🇦🇮 – 🇲🇫 SAINT MARTIN
📺 YouTube  🎙 angielski

1:00 – WYSPY DZIEWICZE USA 🇻🇮 – 🇰🇾 KAJMANY
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy z czwartku na piątek


MECZE TOWARZYSKIE

18:00 – BUŁGARIA 🇧🇬 – 🇮🇷 IRAN
📺 Polsat Box Go  🎙 brak

19:00 – NORWEGIA 🇳🇴 – 🇯🇴 JORDANIA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak

20:30 – AUSTRIA 🇦🇹 – 🇲🇩 MOŁDAWIA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak

20:45 – WALIA 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 – 🇰🇷 KOREA POŁUDNIOWA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak


ELITE LEAGUE U20

17:00 – NIEMCY U20 🇩🇪 – 🇮🇹 WŁOCHY U20
📺 YouTube