08/09/23 – PIĄTEK

EURO 2024 – KWALIFIKACJE

18:00 – GRUZJA 🇬🇪 – 🇪🇦 HISZPANIA 
📺 Polsat Sport Extra 🎙 Cezary Kowalski, Piotr Urban 

20:45- SŁOWACJA 🇸🇰 – 🇵🇹 PORTUGALIA 
📺 Polsat Sport Extra 🎙 Szymon Rojek, Maciej Stolarczyk 

20:45 – CHORWACJA 🇭🇷 – 🇱🇻 ŁOTWA 
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙
Sebastian Chabiniak, Przemysław Łagożny 

20:45 – CYPR 🇨🇾 – 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 SZKOCJA
📺 Polsat Sport Premium 5
🎙 Marcin Feddek, Maciej Żurawski 

20:45 – TURCJA 🇹🇷 – 🇦🇲 ARMENIA
📺 Polsat Sport Premium 6
🎙 Marcin Kalita, Marcin Kaczmarek 

20:45 – BOŚNIA I HERCEGOWINA 🇧🇦 – 🇱🇮 LIECHTENSTEIN
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – LUKSEMBURG 🇱🇺 – 🇮🇸 ISLANDIA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CONMEBOL)

1:00 – URUGWAJ 🇺🇾 – 🇨🇱 CHILE
📺 Socolive

2:45 – BRAZYLIA 🇧🇷 – 🇧🇴 BOLIWIA
📺 Socolive

W nocy z piątku na sobotę


PUCHAR NARODÓW AFRYKI – KWALIFIKACJE

18:00 – EGIPT 🇪🇬 – 🇪🇹 ETIOPIA
📺 Socolive

20:00 – BURKINA FASO 🇧🇫 – 🇸🇿 ESWATINI
📺 Socolive

21:00 – MALI 🇲🇱 – 🇸🇸 SUDAN POŁUDNIOWY
📺 Socolive


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja A:

22:00 – HAITI 🇭🇹 – 🇨🇺 KUBA
📺 YouTube  🎙 angielski

01:00 – GRENADA 🇬🇩  – 🇸🇷 SURINAM
📺 YouTube  🎙 angielski

03:10 – JAMAJKA 🇯🇲 – 🇭🇳 HONDURAS
📺 YouTube  🎙 angielski 

Dywizja B:

22:00 – BELIZE 🇧🇿 – 🇻🇨 SAINT VINCENT I GRENADYNY
📺 YouTube  🎙 angielski

22:00 – BERMUDY 🇧🇲 – 🇬🇫 GUJANA FRANCUSKA
📺 YouTube  🎙 angielski 

01:00 – DOMINIKANA 🇩🇴 – 🇳🇮 NIKARAGUA
📺 YouTube  🎙 angielski

01:00 – BARBADOS 🇧🇧 – 🇲🇸 MONTSERRAT
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy z piątku na sobotę


MECZE TOWARZYSKIE

18:15 – NIEMCY U21 🇩🇪 – 🇺🇦 UKRAINA U21
📺 YouTube


ELITE LEAGUE U20

17:00 – POLSKA U20 🇵🇱 – 🇵🇹 PORTUGALIA U20 
📺 TVP Sport 🎙 Sławomir Kwiatkowski, Rafał Ulatowski


EURO U21 2025 – KWALIFIKACJE

20:00 – POLSKA U21 🇵🇱 – 🇽🇰 KOSOWO U21
📺 TVP Sport 🎙 Maciej Iwański, Łukasz Trałka


2. LIGA

17:00 – GKS JASTRZĘBIE – LECH II POZNAŃ
📺 WP Pilot 

19:30 – CHOJNICZANKA – SKRA CZĘSTOCHOWA
📺 WP Pilot


SEGUNDA DIVISION

21:00 – LEVANTE – ESPANYOL
📺 CANAL+ Sport