09/09/23 – SOBOTA

EURO 2024 – KWALIFIKACJE

15:00 – AZERBEJDŻAN 🇦🇿 – 🇧🇪 BELGIA 
📺 Polsat Sport 🎙 Marcin Kalita, Przemysław Łagożny 

18:00 – UKRAINA 🇺🇦 – 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ANGLIA
📺 Polsat Sport  🎙 Marcin Feddek, Maciej Żurawski 
📺 TVP Sport 🎙 Jacek Laskowski, Robert Podoliński

18:00 – ESTONIA 🇪🇪 – 🇸🇪 SZWECJA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

18:00 – ANDORA 🇦🇩 – 🇧🇾 BIAŁORUŚ
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – MACEDONIA PÓŁNOCNA 🇲🇰 – 🇮🇹 WŁOCHY
📺 Polsat Sport 🎙 Sebastian Chabiniak, Tomasz Łapiński

20:45 – KOSOWO 🇽🇰 – 🇨🇭 SZWAJCARIA
📺 Polsat Sport Premium 1 🎙 Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki

20:45 – RUMUNIA 🇷🇴 – 🇮🇱 IZRAEL
📺 Polsat Box Go 🎙 brak


MECZE TOWARZYSKIE

20:45 – NIEMCY 🇩🇪 – 🇯🇵 JAPONIA
📺 Polsat Sport News 🎙 Andrzej Janisz, Roman Kołtoń


undefined

PUCHAR NARODÓW AFRYKI – KWALIFIKACJE

15:00 – MALAWI 🇲🇼 – 🇬🇳 GWINEA
📺 Socolive

15:00 – MOZAMBIK 🇲🇿 – 🇧🇯 BENIN
📺 Socolive

18:00 – DR KONGA 🇨🇩 – 🇸🇩 SUDAN
📺 Socolive

18:00 – MAURETANIA 🇲🇷 – 🇬🇦 GABON
📺 Socolive

18:00 – WKS 🇨🇮 – 🇱🇸 LESOTHO
📺 Socolive

21:00 – KOMORY 🇰🇲 – 🇿🇲 ZAMBIA
📺 Socolive

21:00 – SENEGAL 🇸🇳 – 🇷🇼 RWANDA
📺 Socolive

21:00 – MAROKO 🇲🇦 – 🇱🇷 LIBERIA
📺 Socolive


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja B:

21:30 – ANTIGUA I BARBUDA 🇦🇬 – 🇬🇾 GUJANA
📺 YouTube  🎙 angielski

00:00 – BAHAMY 🇧🇸 – 🇵🇷 PORTORYKO
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja C:

21:30 – BRYTYJSKIE WYSPY DZIEWICZE 🇻🇬 – 🇹🇨 TURKS I CAICOS
📺 YouTube  🎙 angielski


2. LIGA

15:45 – RADUNIA STĘŻYCA – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
📺 TVP Sport  🎙 Aleksander Roj, Łukasz Becella


LEAGUE TWO

13:30 – BRADFORD CITY – GRIMSBY
📺 Viaplay 🎙 Tomasz Górski 


SEGUNDA DIVISION

18:25 – REAL OVIEDO – REAL SPORTING GIJON
📺 CANAL+ SPORT 


ORLEN EKSTRALIGA KOBIET

11:00 – REKORD B-B – AZS UJ KRAKÓW
📺 TVP Sport 🎙 Jan Sławiński, Maciej Laskowski


FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA

16:00 – RED DRAGONS PNIEWY – AZS UW DARKOMP WILANÓW 
📺 WP Pilot 

18:00 – GI MALEPSZY ART SOFT LESZNO – WIDZEW ŁÓDŹ 
📺 WP Pilot

18:00 – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WE – MET KAMIENICA KRÓLEWSKA 
📺 WP Pilot 

18:00 – REKORD BIELSKO – BIAŁA – EUROBUS PRZEMYŚL 
📺 WP Pilot