17/09/23 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RADOMIAK RADOM
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

15:00 – WIDZEW ŁÓDŹ – CRACOVIA
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Filip Surma, Adam Szała

17:30 – WARTA POZNAŃ – LECH POZNAŃ
📺 CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski 


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – GKS TYCHY – MOTOR LUBLIN
📺 Polsat Sport  🎙 Marcin Feddek, Artur Skowronek

16:00 – BRUKT-BET TERMALICA – PODBESKIDZIE B-B
📺 Polsat Box Go 🎙 Piotr Przybysz, Adrian Stawski

18:00 – ARKA GDYNIA – MIEDŹ LEGNICA
📺 Polsat Box Go 🎙 Paweł Ślęzak, Marcin Kaczmarek


PREMIER LEAGUE

15:00 – AFC BOURNEMOUTH – CHELSEA FC
📺 Viaplay  🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka

17:30 – EVERTON FC – ARSENAL FC
📺 Viaplay, CANAL+ Sport 2
🎙 Przemysław Pełka, Paweł Grabowski


LA LIGA

14:00 – GETAFE CF – CA OSASUNA
📺 CANAL+ Sport 2 🎙 Cezary Olbrycht, Leszek Orłowski 

16:15 – VILLARREAL CF – UD ALMERÍA
📺 CANAL+ Sport 2 🎙 Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 – SEVILLA FC – UD LAS PALMAS
📺 Eleven Sports 3 🎙 Michał Wszołek, Marcin Gazda

21:00 – REAL MADRYT – REAL SOCIEDAD
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ 4K
🎙 Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała 


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

15:30 – FC HEIDENHEIM – WERDER BREMA
📺 Viaplay  🎙 Tomasz Urban, Dawid Król

17:30 – SV DARMSTADT – BORUSSIA M’GLADBACH
📺 Viaplay  🎙 Mateusz Borek, Marcin Borzęcki


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

12:30 – CAGLIARI CALCIO – UDINESE CALCIO
📺 Eleven Sports 1, 4 🎙 Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 – FROSINONE CALCIO – SASSUOLO CALCIO
📺 Eleven Sports 2 🎙 Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski

15:00 – AC MONZA – US LECCE
📺 Eleven Sports 3, 4 🎙 Michał Wszołek, Mikołaj Kruk

18:00 – AC FIORENTINA – ATALANTA BC
📺 Eleven Sports 2 🎙 Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:45 – AS ROMA – EMPOLI FC
📺 Eleven Sports 1 🎙 Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski


LIGUE 1

13:00 – FC LORIENT – AS MONACO
📺 CANAL+ Online 🎙 brak
📺 Eleven Sports 2 🎙 Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

17:05 – OLYMPIQUE MARSYLIA – TOULOUSE FC
📺 CANAL+ Sport 2 🎙 Artur Kwiatkowski, Marek Jóźwiak
📺 Eleven Sports 4
🎙 Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 – OLYMPIQUE LYON – LE HAVRE AC
📺 CANAL+ Online 🎙 brak
📺 Eleven Sports 2, 4 🎙 Jakub Ostrowski, Adrian Gątarek


EREDIVISIE

14:30 – FC TWENTE – AFC AJAX
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Cezary Kowalski, Przemysław Łagożny


LIGA PORTUGAL

21:30 – SPORTING CP – MOREIRENSE FC
📺 Eleven Sports 3 🎙 Michał Świerżyński


CZESKA FORTUNA LIGA

18:00 – SPARTA PRAGA – FC SLOVÁCKO
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita


SUPER LEAGUE GREECE

14:00 – ASTERAS TRIPOLIS – PAS JANINA
📺 SportKlub  🎙 Adam Kotleszka


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

13:00 – MILLWALL FC – LEEDS UNITED
📺 Viaplay  🎙 Adrian Olek


2. BUNDESLIGA

13:30 – HERTHA BSC – EINTRACHT BRUNSZWIK
📺 Viaplay  🎙 Szymon Ratajczak

13:30 – HANNOVER 96 – VFL OSNABRUCK
📺 Viaplay  🎙  brak

13:30 – FC ST. PAULI – HOLSTEIN KIEL
📺 Viaplay  🎙 brak


2. LIGA

13:00 – HUTNIK KRAKÓW – STOMIL OLSZTYN
📺 sport.tvp.pl  🎙 brak

15:00 – POLONIA BYTOM – ŁKS II ŁÓDŹ
📺 TVP Sport  🎙 Hubert Bugaj, Marcin Żewłakow 


cropped-AMP-logo-kolor-duże-png.png | Amp Futbol Polska

AMP FUTBOL CUP

11:00 – POLSKA – KOSTARYKA
📺 TVP Sport  🎙 Maciej Iwański, Artur Kurzawa

20:00 – POLSKA – ANGLIA
📺 TVP Sport  🎙 Maciej Iwański, Artur Kurzawa