22/02/24 – CZWARTEK

LIGA EUROPY – 1/16

18:45 – QARABAĞ FK – SC BRAGA
📺 Viaplay 🎙 brak 

18:45 – STADE RENNAIS – AC MILAN 
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Michał Borkowski 

18:45 – SC FREIBURG – RC LENS
📺 Viaplay 🎙 Wojciech Piela, Wojciech Górski 

18:45 – TOULOUSE FC – SL BENFICA
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Michał Skiba 

21:00 – AS ROMA – FEYENOORD
📺 Viaplay 🎙 Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski 

21:00 – OLYMPIQUE MARSYLIA – SZACHTAR DONIECK
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania, Dawid Szymczak 

21:00 – SPARTA PRAGA – GALATASARAY SK
📺 Viaplay 🎙 Filip Cieśliński 

21:00 – SPORTING CP – BSC YOUNG BOYS
📺 Viaplay 🎙 Adam Delimat, Michał Borkowski 


LIGA KONFERENCJI EUROPY – 1/16

18:45 – FK BODØ/GLIMT – AFC AJAX
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Juza, Paweł Tanona 

18:45 – DINAMO ZAGRZEB – REAL BETIS
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król, Dominik Piechota 

18:45 – ŁUDOGOREC RAZGRAD – SERVETTE FC
📺 Viaplay 🎙 Tomasz Górski 

21:00 – LEGIA WARSZAWA – FK MOLDE
📺 TVP 2, TVP Sport
🎙 Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
📺 Viaplay
🎙 Przemysław Pełka, Wojciech Kowalewski

📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski

21:00 – FERENCVÁROSI TC – OLYMPIAKOS SFP
📺 Viaplay 🎙 brak 

21:00 – EINTRACHT FRANKFURT – ROYALE UNION SG
📺 Viaplay 🎙 Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

21:00 – SLOVAN BRATYSŁAWA – STURM GRAZ
📺 Viaplay 🎙 brak


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

20:45 – TORINO FC – SS LAZIO
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

Zaległy mecz z 21 kolejki


LIGA MISTRZÓW AFC – 1/8

17:00 – AL ITTIHAD – NAVBAHOR NAMANGAN
📺 YouTube  🎙 angielski

19:00 – AL HILAL – SEPAHAN SC
📺 YouTube  🎙 angielski


LIGA MISTRZÓW CONCACAF – 1/16

01:00 – MOCA FC – NASHVILLE SC
📺 YouTube  🎙 angielski

03:00 – CAVALIER SC – FC CINCINNATI
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy z czwartku na piątek.


LIGA MISTRZÓW OFC

*5:00 – SOLOMON WARRIORS  – CENTRAL COAST FC
📺 FIFA+  🎙 angielski

**23:00 – VAIALA TONGA SC – VAIVASE-TAI FC
📺 FIFA+  🎙 angielski

*baraże
**runda wstępna


PUCHAR AFC – 1/8

09:00 – MACARTHUR FC – CENTRAL COAST MARINERS
📺 YouTube 🎙 angielski


PRVA LIGA

15:00 – NK CELJE – NK ROGASKA
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski 

17:30 – NK MARIBOR – NK BRAVO
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – JAMSHEDPUR FC – EAST BENGAL
📺 OneFootball 🎙 angielski



BEACH SOCCER – MISTRZOSTWA ŚWIATA 2024 – 1/4

12:30 – BRAZYLIA – JAPONIA
📺
TVP Sport
🎙 Michał Zawacki, Marek Górecki
📺 FIFA+ 🎙 angielski

14:00 – PORTUGALIA – BIAŁORUŚ
📺
TVP Sport
🎙 Maciej Piotrowski, Marek Górecki 
📺 FIFA+ 🎙 angielski

16:30 – IRAN – ZEA
📺
TVP Sport
🎙 Sławomir Kwiatkowski, Marcin Stanisławski
📺 FIFA+ 🎙 angielski

18:00 – WŁOCHY – TAHITI
📺
sport.tvp.pl 
🎙
Michał Zawacki, Marek Górecki
📺 FIFA+ 🎙 angielski


AMP FUTBOL

15:30 – MAROKO – POLSKA
📺
sport.tvp.pl