24/02/24 – SOBOTA

EKSTRAKLASA

15:00 – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RUCH CHORZÓW
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski

17:30 – LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
📻 Flashscore 🎙 Paweł Garbacz

20:00 – STAL MIELEC – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Robert Skrzyński, Michał Trela
📻 Flashscore 🎙 Paweł Krusz


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – PODBESKIDZIE B-B – ODRA OPOLE
📺 Polsat Box Go
🎙 Szymon Rojek, Adrian Stawski

15:00 – WISŁA PŁOCK – GKS KATOWICE
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński

17:30 – MOTOR LUBLIN – BRUK-BET TERMALICA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Piotr Przybysz, Maciej Żurawski


PREMIER LEAGUE

16:00 – CRYSTAL PALACE – BURNLEY FC
📺 Viaplay 🎙 Adam Delimat

16:00 – ASTON VILLA – NOTTINGHAM FOREST
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Jarosław Koliński

16:00 – MANCHESTER UNITED – FULHAM FC
📺 Viaplay 🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka
📻 Flashscore 🎙 Paweł Krusz

16:00 – BRIGHTON & HA – EVERTON FC
📺 Viaplay 🎙 Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

18:30 – AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER CITY
📺 Viaplay, CANAL+ Sport 2
🎙 Piotr Domagała, Maciej Łuczak
📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski

21:00 – ARSENAL FC – NEWCASTLE UNITED
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pełka, Paweł Grabowski
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Górski

Multi Premier League od 15:25 w Viaplay


LA LIGA

14:00 – GRANADA CF – VALENCIA CF
📺 CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 5
🎙 Michał Kornacki, Leszek Orłowski

16:15 – FC BARCELONA – GETAFE CF
📺 CANAL+ Sport 2
🎙 Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
📻 Flashscore 🎙 Mateusz Orłowski

18:30 – CD ALAVES – RCD MALLORCA
📺 Eleven Sports 2
🎙 Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

21:00 – UD ALMERIA – ATLETICO MADRYT
📺 CANAL+ Sport 2
🎙 Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

15:30 – UNION BERLIN – FC HEIDENHEIM
📺 Viaplay 🎙 Piotr Chłystek, Mateusz Skwierawski

15:30 – WERDER BREMA – SV DARMSTADT
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania

15:30 – BORUSSIA M’GLADBACH – VFL BOCHUM
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król

15:30 – VFB STUTTGART – FC KÖLN
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

18:30 – FC BAYERN – RB LIPSK
📺 Viaplay 🎙 Szymon Ratajczak, Tomasz Urban

Bundesliga Goal Arena od 15:20 w Viaplay


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

15:00 – SASSUOLO CALCIO – EMPOLI FC
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 – US SALERNITANA – AC MONZA
📺 Eleven Sports 1
🎙 Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

20:45 – GENOA CFC – UDINESE CALCIO
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński


LIGUE 1

21:00 – RC STRASBOURG – STADE BRESTOIS
📺 Eleven Sports 2
🎙 Dominik Guziak, Adrian Gątarek
📺 CANAL+ Online 🎙 brak


EREDIVISIE

20:00 – PEC ZWOLLE – PSV EINDHOVEN
📺 Polsat Sport News
🎙 Paweł Ślęzak, Piotr Kobierecki


Super League Greece - Wikipedia

GREECE SUPER LEAGUE

18:30 – PANSERRAIKOS – ATROMITOS HALKIDONIA
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka


MAJOR LEAGUE SOCCER

20:00 – COLUMBUS CREW – ATLANTA UNITED
📺 AppleTV  🎙 angielski

22:30 – LOS ANGELES FC – SEATTLE SOUNDERS
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – CHARLOTTE FC – NEW YORK CITY
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – DC UNITED – NEW ENGLAND REVOLUTION
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – ORLANDO CITY – CF MONTREAL
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – PHILADELPHIA UNION – CHICAGO FIRE
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – AUSTIN FC – MINNESOTA UNITED
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – DALLAS FC – SJ EARTHQUAKES
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – HOUSTON DYNAMO – SPORTING KC
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – ST. LOUIS CITY – REAL SALT LAKE
📺 AppleTV  🎙 angielski

4:30 – PORTLAND TIMBERS – COLORADO RAPIDS
📺 AppleTV  🎙 angielski

Darmowe transmisje zostały podkreślone
W nocy z soboty na niedzielę


LIGA MISTRZÓW OFC – BARAŻE

4:00 – CLASSIC FC – IFIRA BLACK BIRD
📺 FIFA+  🎙 angielski

5:00 – AS MAGENTA – ASC GAICA
📺 FIFA+  🎙 angielski

Wcześnie rano


A-LEAGUE

7:30 – SYDNEY FC – MELBOURNE CITY
📺 YouTube  🎙 angielski

9:45 – ADELAIDE UNITED – WS WANDERERS
📺 YouTube  🎙 angielski

11:45 – PERTH GLORY – WELLINGTON PHOENIX
📺 YouTube  🎙 angielski


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

12:30 – ODISHA FC – MOHUN BAGAN
📺 OneFootball 🎙 angielski

15:00 – BENGALURU FC – HYDERABAD FC
📺 OneFootball 🎙 angielski


undefined

SWISS SUPER LEAGUE

18:00 – YVERDON SPORT FC – FC BASEL
📺 OneFootball 🎙 angielski

18:00 – FC ST. GALLEN – FC LAUSANNE-OUCHY
📺 OneFootball 🎙 angielski

20:30 – GRASSHOPPER ZURICH – FC LUZERN
📺 OneFootball 🎙 angielski


ADMIRAL BUNDESLIGA

17:00 – RB SALZBURG – SC AUSTRIA LUSTENAU
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:00 – LASK LINZ – WOLFSBERGER AC
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:00 – SCR ALTACH – TSV HARTBERG
📺 OneFootball 🎙 angielski


SLOVAK NIKE LIGA

15:00 – MŠK ŽILINA – MFK ZEMPLÍN
📺 OneFootball 🎙 angielski

15:00 – ZLATÉ MORAVCE – MFK RUŽOMBEROK
📺 OneFootball 🎙 angielski

15:00 – SPARTAK TRNAVA – MFK BANSKÁ BYSTRICA
📺 OneFootball 🎙 angielski


T&T PRO LEAGUE

21:00 – DEFENCE FORCE – MISCELLANEOUS POLICE
📺 FIFA+ 🎙 angielski


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

13:30 – HULL CITY – WEST BROMWICH ALBION
📺 Viaplay 🎙 Michał Skiba

16:00 – SUNDERLAND AFC – SWANSEA CITY
📺 Viaplay 🎙 angielski


2. BUNDESLIGA

13:00 – EINTRACHT BRUNSZWIK – HERTHA BSC
📺 Viaplay 🎙 brak

13:00 – VFL OSNABRÜCK – HANNOVER 96
📺 Viaplay 🎙 brak

13:00 – FC KAISERSLAUTERN – KARLSRUHER SC
📺 Viaplay 🎙 brak

20:30 – SC MAGDEBURG – FC SCHALKE 04
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania



2 LIGA

11:00 – OLIMPIA ELBLĄG – SKRA CZĘSTOCHOWA
📺 sport.tvp.pl
🎙 Krzysztof Lenarczyk, Bartosz Wieczorek

12:00 – LECH II POZNAŃ – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
📺 WP Pilot

12:45 – KOTWICA KOŁOBRZEG – CHOJNICZANKA
📺 TVP Sport
🎙 Maciej Piotrowski, Adam Burek

13:00 – HUTNIK KRAKÓW – GKS JASTRZĘBIE
📺 WP Pilot

18:00 – KKS KALISZ – POGOŃ SIEDLCE
📺 TVP Sport
🎙 Dominik Pasternak, Rafał Grodzicki

19:30 – SANDENCJA NOWY SĄCZ – ZAGŁĘBIE II LUBIN
📺 WP Pilot


undefined

SANTOSH TROPHY

5:30 – KARNATAKA – MIZORAM
📺 FIFA+ 🎙 angielski

10:00 – MAHARASHTRA – MANIPUR
📺 FIFA+ 🎙 angielski

14:30 – DELHI – RAILWAYS
📺 FIFA+ 🎙 angielski

Mecze 2. kolejki



SERIE C – GRUPA C

16:15 – TARANTO – CATANIA
📺 FIFA+ 🎙 angielski


LIGUE 2

14:00 – USM ANNABA – O AKBOU
📺 FIFA+ 🎙 angielski

14:00 – WA MOSTAGANEM – RC KOUBA
📺 FIFA+ 🎙 angielski


AMP FUTBOL

15:30 – MAROKO 🇲🇦 – 🇵🇱 POLSKA
📺
sport.tvp.pl



BEACH SOCCER – MISTRZOSTWA ŚWIATA 2024

15:00 – IRAN 🇮🇷 – 🇧🇷 BRAZYLIA
📺
TVP Sport
🎙 Sławomir Kwiatkowski, Marcin Stanisławski
📺 FIFA+ 🎙 angielski

16:30 – WŁOCHY 🇮🇹 – 🇧🇾 BIAŁORUŚ
📺
TVP Sport
🎙
Michał Zawacki, Marcin Stanisławski
📺 FIFA+ 🎙 angielski