28/02/24 – ŚRODA

PUCHAR POLSKI – 1/4

17:30 – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński
📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski

20:30 – WISŁA KRAKÓW – WIDZEW ŁÓDŹ
📺 Polsat Sport
🎙 Szymon Rojek, Maciej Żurawski
📻 Flashscore 🎙 Paweł Garbacz


EKSTRAKLASA

18:30 – STAL MIELEC – ŁKS ŁÓDŹ
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny

Zaległy mecz 17. kolejki


FORTUNA 1. LIGA

18:00 – PODBESKIDZIE B-B – MOTOR LUBLIN
📺 Polsat Box Go
🎙 Paweł Ślęzak, Marek Gołębiewski

Zaległy mecz 17. kolejki


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

18:00 – SASSUOLO CALCIO – SSC NAPOLI
📺 Eleven Sports 1
🎙 Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

20:45 – INTER MEDIOLAN – ATALANTA BC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

Zaległe mecze 21. kolejki


PUCHAR ANGLII – 1/8

20:30 – CHELSEA FC – LEEDS UNITED
📺 Eleven Sports 4
🎙 Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 – NOTTINGHAM FOREST – MANCHESTER UNITED
📺 Eleven Sports 3
🎙 Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:00 – LIVERPOOL FC – SOUTHAMPTON FC
📺 Eleven Sports 2
🎙 Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak


Super League Greece - Wikipedia

GREECE SUPER LEAGUE

14:00 – ASTERAS TRIPOLIS – AE KIFISIA
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka

16:00 – ATROMITOS HALKIDONIA – LAMIA FC
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka

19:00 – MGS PANSERRAIKOS – PAOK FC
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski


LIGA MISTRZÓW CONCACAF – 1/16

01:00 – FC CINCINNATI – CAVALIER SC
📺 YouTube  🎙 angielski

03:15 – NASHVILLE SC – MOCA FC
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy ze środy na czwartek


LIGA MŁODZIEŻOWA UEFA – 1/8

16:00 – FC BAYERN – FEYENOORD
📺 UEFA.TV  🎙 angielski

18:00 – REAL MADRYT CF – RB LIPSK
📺
Polsat Sport Premium 1
🎙 Damian Domitrz, Piotr Urban
📺 UEFA.TV  🎙 angielski


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – MUMBAI CITY – GOA FC
📺 OneFootball 🎙 angielski


Nicaragua Primera Division - TheSportsDB.com

LIGA PRIMERA DE NICARAGUA

22:00 – CS SÉBACO – REAL ESTELÍ
📺 YouTube 🎙 hiszpański

Zaległy mecz 4. kolejki


LIGA MISTRZÓW OFC – BARAŻE

6:00 – IFIRA BLACK BIRD – CLASSIC FC
📺 FIFA+  🎙 angielski

Wcześnie rano


undefined

SANTOSH TROPHY

5:30 – ASSAM – SERVICES
📺 FIFA+ 🎙 angielski

10:00 – KERALA – ARUNACHAL PRADESH
📺 FIFA+ 🎙 angielski

14:30 – MEGHALAYA – GOA
📺 FIFA+ 🎙 angielski

Mecze 4. kolejki


KOBIECA LIGA NARODÓW

19:00 – HISZPANIA 🇪🇸 – 🇫🇷 FRANCJA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Lach, Przemysław Łagożny

Mecz finałowy