15/03/24 – PIĄTEK

EKSTRAKLASA

18:00 – ZAGŁĘBIE LUBIN – STAL MIELEC
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Family
🎙 Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

20:30 – LECH POZNAŃ – WARTA POZNAŃ
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Bartosz Gleń, Tomasz Wieszczycki
📻 Flashscore 🎙 Piotr Świniarski


FORTUNA 1. LIGA

18:00 – LECHIA GDAŃSK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Włodarczyk, Marcin Kaczmarek

18:00 – POLONIA WARSZAWA – WISŁA PŁOCK
📺 Polsat Box Go
🎙 Przemysław Iwańczyk, Tomasz Łapiński

20:30 – WISŁA KRAKÓW – MIEDŹ LEGNICA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Paweł Ślęzak, Maciej Żurawski


LA LIGA

21:00 – REAL SOCIEDAD – CADIZ CF
📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
🎙 Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

20:30 – FC KÖLN – RB LIPSK
📺 Viaplay 🎙 Rafał Kędzior, Wojciech Górski


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

20:45 – EMPOLI FC – BOLOGNA FC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski


LIGUE 1

21:00 – TOULOUSE FC – OLYMPIQUE LYON
📺 Eleven Sports 3
🎙 Mateusz Majak, Adrian Gątarek
📺 CANAL+ Online 🎙brak


LIGA MISTRZÓW UEFA

12:00 – LOSOWANIE PAR 1/4 FINAŁU
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Lach


LIGA EUROPY

13:00 – LOSOWANIE PAR 1/4 FINAŁU
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król


LIGA KONFERENCJI EUROPY

14:00 – LOSOWANIE PAR 1/4 FINAŁU
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król


SAUDI PRO LEAGUE

20:00 – AL AHLI – AL NASSR
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Damian Domitrz, Roman Kołtoń


LIGA MISTRZÓW OFC – BARAŻE

2:00 – WELLINGTON OLYMPIC – AUCKLAND CITY
📺 FIFA+ 🎙 angielski

W nocy z piątku na sobotę


ADMIRAL BUNDESLIGA

19:30 – RAPID WIEDEŃ – LASK LINZ
📺 OneFootball 🎙 angielski


SLOVAK NIKE LIGA

17:30 – MFK ZEMPLÍN – FC KOŠICE
📺 OneFootball 🎙 angielski


VIRSLIGA

17:00 – FK RFS – VALMIERA FC
📺 OneFootball  🎙 angielski


PREMIER LIHA

17:00 – FK OŁEKSANDRIJA – WORSKŁA POŁTAWA
📺 OneFootball  🎙 angielski

Transmisja płatna


A-LEAGUE

9:45 – NEWCASTLE JETS – ADELAIDE UNITED
📺 YouTube  🎙 angielski


WYSZEJSZAJA LIHA

15:00 – ISŁACZ MINSKI RAJON – DYNAMA BRZEŚĆ
📺 Belarus 5  🎙 rosyjski

17:00 – SŁAWIJA MOZYRZ – DNIAPRO MOHYLEW
📺 YouTube  🎙 rosyjski



ETHIOPIAN HIGHER LEAGUE

9:30 – KAFA BUNNA – SHEGER KETEMA
📺 FIFA+  🎙 angielski

Mecz grupy B


2. BUNDESLIGA

18:30 – VFL OSNABRÜCK – FORTUNA DÜSSELDORF
📺 Viaplay 🎙 angielski

18:30 – SC PADERBORN – EINTRACHT BRUNSZWIK
📺 Viaplay 🎙 angielski


2. LIGA

19:00 – SKRA CZĘSTOCHOWA – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
📺 WP Pilot 

20:00 – WISŁA PUŁAWY – SANDECJA NOWY SĄCZ
📺 sport.tvp.pl
🎙 Maciej Iwański


LIGUE 2

15:00 – GC MASCARA – RC KOUBA
📺 FIFA+ 🎙 angielski

15:00 – WA MOSTAGANEM – ASM ORAN
📺 FIFA+ 🎙 angielski


FA WOMEN’S SUPER LEAGUE

20:00 – CHELSEA FC – ARSENAL FC
📺 Viaplay 🎙 Weronika Możejko, Paula Duda


FRAUEN BUNDESLIGA

18:30 – TSG HOFFENHEIM – VFL WOLFSBURG
📺 Viaplay 🎙 Piotr Chłystek


LIGA MISTRZÓW KOBIET OFC

2:00 – HEKARI UNITED FC – AVATIU FC
📺 FIFA+  🎙 angielski

5:00 – HENDERSON EELS – TAFEA FC
📺 FIFA+  🎙 angielski

W nocy z piątku na sobotę
Mecze grupy A