05/04/24 – PIĄTEK

EKSTRAKLASA

18:00 – CRACOVIA – ŁKS ŁÓDŹ
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Family
🎙 Filip Surma, Michał Trela

20:30 – RADOMIAK RADOM – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
📻 Flashscore 🎙 Piotr Świniarski


FORTUNA 1. LIGA

18:00 – GÓRNIK ŁĘCZNA – PODBESKIDZIE B-B
📺 Polsat Box Go
🎙 Marcin Kalita, Tomasz Łapiński

20:30 – ARKA GDYNIA – CHROBRY GŁOGÓW
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Bożydar Iwanow, Marcin Kaczmarek


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

20:30 – EINTRACHT FRANKFURT – WERDER BREMA
📺 Viaplay
🎙 Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

20:45 – US SALERNITANA – US SASSUOLO
📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak


LIGUE 1

21:00 – LILLE OSC – OLYMPIQUE MARSYLIA
📺 Eleven Sports 1
🎙 Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
📺 CANAL+ Now
🎙 Krzysztof Marciniak, Tomasz Wieszczycki


SAUDI PRO LEAGUE

21:00 – AL ITTIHAD – AL TAAWON
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Damian Domitrz, Roman Kołtoń

21:00 – DAMAC FC – AL NASSR
📺 Polsat Sport Premium 5
🎙 Mateusz Stefanik, Piotr Kobierecki

21:00 – AL KHALEEJ – AL HILAL
📺 Polsat Sport Premium 6
🎙 Grzegorz Michalewski, Przemysław Łagożny


PRVA LIGA

20:15 – NK ALUMINIJ – NK MARIBOR
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

16:00 – FC GOA – HYDERABAD FC
📺 OneFootball 🎙 angielski


ADMIRAL BUNDESLIGA

19:30 – SCR ALTACH – WSG TIROL
📺 OneFootball 🎙 angielski


SUPERLIGAEN

19:00 – LYNGBY BK – ODENSE BK
📺 OneFootball 🎙 angielski


VIRSLIGA

17:00 – FK AUDA – VALMIERA FC
📺 OneFootball  🎙 angielski


A-LEAGUE

10:45 – WS WANDERERS – BRISBANE ROAR
📺 YouTube  🎙 angielski


WYSZEJSZAJA LIHA

16:00 – ARSIENAŁ DZIERŻYŃSK – FK WITEBSK
📺 YouTube  🎙 rosyjski

18:00 – FK MIŃSK – FK SMORGOŃ
📺 YouTube  🎙 rosyjski


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

21:00 – ROTHERHAM UNITED – PLYMOUTH ARGYLE
📺 Viaplay 🎙 angielski


2. BUNDESLIGA

18:30 – SC PADERBORN – HERTHA BSC
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania

18:30 – HANSA ROSTOCK – WEHEN WIESBADEN
📺 Viaplay 🎙 brak


2. LIGA

18:00 – OLIMPIA ELBLĄG – ŁKS II ŁÓDŹ
📺 WP Pilot 

19:00 – SKRA CZĘSTOCHOWA – ZAGŁĘBIE II LUBIN
📺 WP Pilot 

20:45 – KOTWICA KOŁOBRZEG – POGOŃ SIEDLCE
📺 TVP Sport
🎙 Aleksander Roj, Robert Podoliński


4. LIGA

Grupa łódzka
17:00 – AKS SMS ŁÓDŹ – OMEGA KLESZCZÓW
📺 YouTube 


LIGUE 2

16:30 – MO CONSTANTINE – O AKBOU
📺 FIFA+ 🎙 angielski

16:30 – USM ANNABA – O MAGRANE
📺 FIFA+ 🎙 angielski

16:30 – NA HUSSEIN DEY – ES MOSTAGANEM
📺 FIFA+ 🎙 angielski


PIERSZAJA LIHA

16:00 – FK OSTROWIEC – ENIERGIETYK-BDU MIŃSK
📺 YouTube 


FIRST DIVISION LEAGUE

20:00 – FUJAIRAH – AL OROOBA
📺 FIFA+  🎙 angielski


EURO 2025 KOBIET – ELIMINACJE

18:45 – ISLANDIA 🇮🇸 – 🇵🇱 POLSKA
📺 TVP Sport
🎙 Michał Zawacki, Joanna Tokarska

21:00 – ANGLIA 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 – 🇸🇪 SZWECJA
📺 Polsat Sport News
🎙 Paweł Gołaszewski, Weronika Możejko


MECZ TOWARZYSKI KOBIET

4:00 – NOWA ZELANDIA 🇳🇿 – 🇹🇭 TAJLANDIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

W nocy z piątku na sobotę