13/04/24 – SOBOTA

EKSTRAKLASA

15:00 – STAL MIELEC – WIDZEW ŁÓDŹ
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Piotr Laboga, Michał Trela

17:30 – PUSZCZA NIEPOŁOMICE – LECH POZNAŃ
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Żelisław Żyżyński, Michał Żewłakow
📻 Flashscore 🎙 Patryk Popiołek

20:00 – RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LEGIA WARSZAWA
📺 CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński
📻 Flashscore 🎙 Dominik Kania


FORTUNA 1. LIGA

15:00 – GKS KATOWICE – ODRA OPOLE
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Krochmal, Artur Skowronek

17:30 – WISŁA PŁOCK – WISŁA KRAKÓW
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Cezary Kowalski, Marcin Kaczmarek

20:00 – CHROBRY GŁOGÓW – MIEDŹ LEGNICA
📺 Polsat Box Go
🎙 Piotr Przybysz, Adrian Stawski


PREMIER LEAGUE

13:30 – NEWCASTLE UNITED – TOTTENHAM
📺 Viaplay, CANAL+ Sport 2
🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gąsiorowski

16:00 – NOTTINGHAM FOREST – WOLVERHAMPTON
📺 Viaplay 🎙 Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 – MANCHESTER CITY – LUTON TOWN
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pełka, Wojciech Piela
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Brzozowski

16:00 – BURNLEY FC – BRIGHTON & HA
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 – BRENTFORD FC – SHEFFIELD UNITED
📺 Viaplay 🎙 Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

18:30 – BOURNEMOUTH  – MANCHESTER UNITED
📺 Viaplay 🎙 Piotr Domagała, Paweł Grabowski
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Brzozowski

Multi Premier League od 15:40 w Viaplay


LA LIGA

14:00 – ATLETICO MADRYT – GIRONA FC
📺 CANAL+ Sport
🎙 Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała 

16:15 – RAYO VALLECANO – GETAFE CF
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

18:30 – RCD MALLORCA – REAL MADRYT
📺 CANAL+ Sport
🎙 Adam Marchliński, Leszek Orłowski

21:00 – CÁDIZ CF – FC BARCELONA
📺 Eleven Sports 1
🎙 Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
📻 Flashscore 🎙 Patryk Popiołek


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

15:30 – BORUSSIA M’GLADBACH – BORUSSIA DORTMUND
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 – VFL BOCHUM – FC HEIDENHEIM
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pozowski

15:30 – FSV MAINZ – TSG HOFFENHEIM
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania

15:30 – RB LIPSK – VFL WOLFSBURG
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król, Mateusz Skwierawski

15:30 – BAYERN MÜNCHEN – FC KÖLN
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

18:30 – VFB STUTTGART – EINTRACHT FRANKFURT
📺 Viaplay 🎙 Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

Bundesliga Goal Arena od 15:20 w Viaplay


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

15:00 – US LECCE – EMPOLI FC
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 – TORINO FC – JUVENTUS FC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 – BOLOGNA FC – AC MONZA
📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
🎙 Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński


LIGUE 1

21:00 – STADE RENNAIS – TOULOUSE FC
📺 Eleven Sports 3
🎙 Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
📺 CANAL+ Online 🎙 brak


EREDIVISIE

16:30 – PSV EIDHOVEN – VITESSE ARNHEM
📺 Polsat Sport Premium 5
🎙 Tomasz Lach, Piotr Kobierecki


LIGA PORTUGAL

19:00 – FC PORTO – FC FAMALICAO
📺 Eleven Sports 3
🎙 Jakub Ostrowski, Marcin Gazda


CZESKA FORTUNA LIGA

15:00 – BOHEMIANS PRAGA – SPARTA PRAGA
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita


SUPER LEAGUE GREECE

14:00 – MGS PANSERRAIKOS – OFI KRETA
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka


MAJOR LEAGUE SOCCER

22:45 – PORTLAND TIMBERS – LOS ANGELES FC
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – CHARLOTTE FC – TORONTO FC
📺 AppleTV  🎙 angielski 

1:30 – CF MONTRÉAL – FC CINCINNATI
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – DC UNITED – ORLANDO CITY
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – NEW YORK CITY – NE REVOLUTION
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – NEW YORK RB CHICAGO FIRE
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – DALLAS FC – SEATTLE SOUNDERS
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – KANSAS CITY – INTER MIAMI
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – MINNESOTA UNITED HOUSTON DYNAMO
📺 AppleTV  🎙 angielski

3:30 – REAL SALT LAKE – COLUMBUS CREW
📺 AppleTV  🎙 angielski

4:30 – SJ EARTHQUAKES – COLORADO RAPIDS
📺 AppleTV  🎙 angielski

4:30 – VANCOUVER WHITECAPS – LOS ANGELES GALAXY
📺 AppleTV  🎙 angielski

Darmowe transmisje zostały podkreślone
W nocy z soboty na niedzielę


J1 LEAGUE

9:00 – TOKYO VERDY – FC TOKYO
📺 YouTube  🎙 angielski


K LEAGUE 1

7:00 – FC SEOUL – POHANG STEELERS
📺 OneFootball  🎙 angielski


A-LEAGUE

7:30 – WESTERN UNITED – CENTRAL COAST MARINERS
📺 YouTube  🎙 angielski

9:30 – BRISBANE ROAR – NEWCASTLE JETS
📺 YouTube  🎙 angielski

11:45 – SYDNEY FC – WS WANDERERS
📺 YouTube  🎙 angielski


INDIAN SUPER LEAGUE

16:00 – NORTHEAST UTD – ODISHA FC
📺 OneFootball  🎙 angielski


ADMIRAL BUNDESLIGA

17:00 – WAC – AUSTRIA WIEDEŃ
📺 OneFootball  🎙 brak

17:00 – AUSTRIA LUSTENAU – SCR ALTACH
📺 OneFootball  🎙 brak

17:00 – WSG TIROL – BW LINZ
📺 OneFootball  🎙 brak


SWISS SUPER LEAGUE

18:00 – LAUSANNE – FC ZÜRICH
📺 OneFootball  🎙 francuski

18:00 – GRASSHOPPER ZÜRICH – LUGANO
📺 OneFootball  🎙 francuski

20:30 – ST.GALLEN – YVERDON
📺 OneFootball  🎙 francuski


ELITESERIEN

18:00 – FREDRIKSTAD – SARPSBORG
📺 OneFootball  🎙 angielski


SLOVAK NIKE LIGA

15:30 – SLOVAN – DAC 1904
📺 OneFootball  🎙 angielski

18:00 – TRENČÍN – ZLATÉ MORAVCE
📺 OneFootball  🎙 angielski

18:00 – BANSKÁ BYSTRIC – ZEMPLÍN
📺 OneFootball  🎙 angielski

18:00 – KOŠICE – SKALICA
📺 OneFootball  🎙 angielski


VEIKKAUSLIIGA

13:00 – ILVES – GNISTAN
📺 OneFootball 🎙 angielski

16:00 – MARIEHAMN – KUPS
📺 OneFootball 🎙 angielski


VIRSLIGA

15:00 – GROBIŅA – FK METTA
📺 OneFootball  🎙 angielski

17:00 – JELGAVA – FK AUDA
📺 OneFootball  🎙 angielski


BESTA-DEILD KARLA

16:00 – BREIDABLIK – IF VESTRI
📺 OneFootball  🎙 angielski

18:15 – KA – FH
📺 OneFootball  🎙 angielski


NIFL PREMIERSHIP

16:00 – NEWRY CITY – DUNGANNON
📺 OneFootball  🎙 angielski

16:00 – LOUGHGALL – GLENAVON
📺 OneFootball  🎙 angielski

16:00 – CARRICK – BALLYMENA UTD
📺 OneFootball  🎙 angielski

16:00 – COLERAINE FC – GLENTORAN FC
📺 OneFootball  🎙 angielski


PREMIER LIHA

12:00 – OBŁOŃ KIJÓW – FK MINAJ
📺 OneFootball  🎙 angielski

Transmisja płatna


KAZACHSTAN KUBOGY

11:00 – ATYRAU – SD FAMILY
📺 OneFootball 🎙 angielski

11:00 – KAYSAR – TOBOL
📺 OneFootball 🎙 angielski

13:00 – ZHENYS – ASTANA
📺 OneFootball 🎙 angielski

15:00 – KAIRAT – TURAN
📺 OneFootball 🎙 angielski


WYSZEJSZAJA LIHA

13:00 – DNIAPRO MOHYLEW – NIOMAN GRODNO
📺 Belarus 5 🎙 rosyjski

15:00 – FK HOMEL – DYNAMA MIŃSK
📺 YouTube 🎙 rosyjski

17:00 – ISŁACZ MINSKI RAJON – ARSIENAŁ DZIERŻYNSK
📺 YouTube 🎙 rosyjski

19:00 – TARPIEDA-BIEŁAZ ŻODZINO – BATE BORYSÓW
📺 YouTube 🎙 rosyjski


LIGA PRIMERA DE NICARAGUA

1:00 – ART JALAPA – MANAGUA FC
📺 YouTube 🎙 hiszpański

3:00 – REAL ESTELÍ FC – DIRIANGÉN FC
📺 YouTube 🎙 hiszpański

W nocy z soboty na niedziele


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

13:30 – LEEDS UNITED – BLACKBURN
📺 Viaplay 🎙 Michał Skiba

16:00 – WBA – SUNDERLAND AFC
📺 Viaplay 🎙 angielski


2. BUNDESLIGA

13:00 – WEHEN WIESBADEN – FORTUNA DÜSSELDORF
📺 Viaplay 🎙 brak

13:00 – HOLSTEIN KIEL – VFL OSNABRÜCK
📺 Viaplay 🎙 brak

13:00 – SC PADERBORN – KARLSRUHER SC
📺 Viaplay 🎙 brak

20:30 – FC SCHALKE 04 – FC NÜRNBERG
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król


PIERSZAJA LIHA

14:00 – CHWALA PIŃSK – FK ORSZA
📺 YouTube

15:00 – FK OSTROWIEC – SZACHCIOR PETRYKÓW
📺 YouTube

15:00 – ENERGIETYK-BDU MIŃSK – BUMPROM HOMEL
📺 YouTube

16:00 – NIWA DOŁBIZNA – FK LIDA
📺 YouTube


2 LIGA

15:10 – STAL STALOWA WOLA – OLIMPIA ELBLĄG
📺 sport.tvp.pl
🎙 Jan Micygiewicz

17:00 – KKS KALISZ – SANDENCJA NOWY SĄCZ
📺 WP Pilot

19:00 – CHOJNICZANKA – HUTNIK KRAKÓW
📺 TVP Sport
🎙 Krzysztof Lenarczyk, Dawid Sut 


3 LIGA

Grupa I
15:00 – OLIMPIA ZAMBRÓW – UNIA SKIERNIEWICE
📺 YouTube

Grupa II
12:00 – CARTUSIA KARTUZY – POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
📺 YouTube

Grupa III
12:00 – GÓRNIK II ZABRZE – GÓRNIK POLKOWICE
📺 YouTube


4 LIGA

Grupa dolnośląska
15:00 – GÓRNIK NOWE MIASTO WAŁBRZYCH – BOBRZANIE BOLESŁAWIEC
📺 YouTube

17:00 – ISKRA KSIĘGINICE – BARYCZ SUŁÓW
📺 YouTube

Grupa łódzka
16:00 – SKALNIK SULEJÓW – POLONIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
📺 YouTube

Grupa mazowiecka
12:30 – MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW – ZĄBKOVIA ZĄBKI
📺 YouTube

13:00 – MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI – KTS WESZŁO
📺 YouTube

15:00 – URSUS WARSZAWA – MARCOVIA MARKI
📺 YouTube

Grupa pomorska
16:00 – POMEZANIA MALBORK – POWIŚLE DZIERZGOŃ
📺 YouTube

Grupa śląska I
17:00 – ZNICZ KŁOBUCK – SZCZAKOWIANKA JAWORZNO
📺 YouTube

Grupa warmińsko-mazurska
14:00 – MAMRY GIŻYCKO – TĘCZA BISKUPIEC
📺 YouTube

Grupa wielkopolska
14:00 – POGOŃ ŁOBŻENICA – POLONIA 1908 MARCINKI KĘPNO
📺 YouTube


KLASA A

Grupa Legnica III
14:00 – WILKOWIANKA WILKÓW – GÓRNIK II ZŁOTORYJA
📺 YouTube

Grupa Zabrze
15:00 – NAPRZÓD ŻERNICA – OLIMPIA PŁAWNIOWICE
📺 YouTube



ORLEN EKSTRALIGA

13:15 – MEDYK KONIN – GKS KATOWICE
📺
TVP Sport
🎙 Jan Sławiński, Joanna Tokarska


FRAUEN BUNDESLIGA

12:00 – SC FREIBURG – VFL WOLFSBURG
📺 Viaplay 🎙 Paula Duda


GJENSIDIGE KVINDELIGA

14:00 – AARHUS GF – BRØNDBY IF
📺 Viaplay 🎙 duński


OBOS DAMALLSVENSKAN

13:00 – IF BROMMAPOJKARNA – LINKÖPINGS
📺 Viaplay 🎙 szwedzki

15:00 – ÖREBRO DFF – HAMMARBY
📺 Viaplay 🎙 szwedzki

15:00 – DJURGÅRDENS IF – TRELLEBORGS FF
📺 Viaplay 🎙 szwedzki

15:00 – BK HÄCKEN – IFK NORRKÖPING
📺 Viaplay 🎙 szwedzki


 

Share via
Copy link