Jacek Klimek odchodzi! Wielka radość? Otóż nie. Czeka nas najcięższy sezon od lat (to też jest wina Klimka), może będzie bardziej ogarnięty prezes, ale co z tego? Dalej klubem rządzi
Kategoria: Publicystyka
Kącik Stali Mielec #95: Po meczu z Polonią
Na zakończenie sezonu wygraliśmy 4:1 z Polonią Bytom. Jest to trochę symboliczne, bo sezon zaczynaliśmy przegraną 0:4, a pierwszy mecz z Polonią przegraliśmy 1:4. Tylko co z tego? Wszelkie znaki wskazują na to, że przyszły sezon
Kącik Stali Mielec #94: Po meczu z Pogonią
„Przyszłość Jacka Klimka w kontekście utrzymania Stali Mielec. W pracy odwołaj się do: wpisu Jacka Klimka na Twitterze wybranego spośród tweetów prezesa w serwisie x.com, innego utworu literackiego –
