Wczoraj minęły dwa lata, odkąd Tomasz Poręba ogłosił odejście z klubu. Wtedy myślałem, że no szkoda, ale zostaje Klimek, więc będzie git. Czas pokazał, jak bardzo się myliłem. Mijające dwa
Tag: Leandro
Kącik Stali Mielec #32: Po meczu z ŁKSem
Czas na ostatnie podsumowanie meczu Stali Mielec w tym sezonie, tym razem zespół z Mielca mierzył się z ŁKSem i był to mecz bez żadnej stawki, bez większego zaangażowania i bez komentarza (☹). Przedstawię Wam
Kącik Stali Mielec #16 Po meczu z Cracovią
Waleczność i brak zaangażowania, dobre zmiany i dziwne pomysły taktyczne, przegrywanie 2-0, doprowadzenie do remisu i powrót do nieskutecznych schematów – taki właśnie był mecz w wykonaniu Stali Mielec, która grała na wyjeździe
