12/03/23 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – WARTA POZNAŃ – CRACOVIA

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Żelisław Żyżyński, Adam Szała

15:00 –  PIAST GLIWICE – LECH POZNAŃ

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Robert Skrzyński, Kamil Kosowski

17:30 – LEGIA WARSZAWA – STAL MIELEC

CANAL+ Sport 3, CANAL+4K, CANAL+ Premium – Rafał Dębiński, Michał Żewłakow / TVP Sport – Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – ŁKS ŁÓDŹ – STAL RZESZÓW

Polsat Box GO, Polsat Sport 

15:00 – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – SKRA CZĘSTOCHOWA

Polsat Box GO

18:00 – RESOVIA – ODRA OPOLE

Polsat Box GO


PREMIER LEAGUE

15:00 – FULHAM – ARSENAL

Viaplay – Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

15:00 – MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON

Viaplay, CANAL+ Premium – Przemysław Pełka, Michał Gutka

15:00 – WEST HAM UNITED – ASTON VILLA

Viaplay – Dawid Król, Paweł Grabowski

17:30 – NEWCASTLE UNITED – WOLVERHAMPTON

Viaplay – Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela


LA LIGA

14:00 – MALLORCA – REAL SOCIEDAD

Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 – Michał Wszołek, Marcin Gazda

16:15 – SEVILLA – ALMERIA

CANAL+ Sport 2 – Łukasz Wiśniowski, Tomasz Lipiński

18:30 – VILLARREAL – BETIS

CANAL+ Sport – Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

21:00 – ATHLETIC BILBAO – FC BARCELONA

CANAL+ Sport – Adam Marchliński, Leszek Orłowski


SERIE A

12:30 – LECCE – TORINO

Eleven Sports 1 – Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 – CREMONESE – FIORENTINA

Eleven Sports 1 – Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 – HELLAS VERONA – AC MONZA

Eleven Sports 2 – Eryk Szpruch, Piotr Czachowski

18:00 – AS ROMA – SASSUOLO

Eleven Sports 1 – Patryk Mirosławski, Piotr Czachowski

20:45 – JUVENTUS – SAMPDORIA

Eleven Sports 1 – Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński


BUNDESLIGA

15:30 – FREIBURG – HOFFENHEIM

Viaplay – Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

17:30 – WERDER BREMA – BAYER LEVERKUSEN

Viaplay – Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

19:30 – VFL WOLFSBURG – UNION BERLIN

Viaplay – Mateusz Borek, Tomasz Urban


LIGUE 1

13:00 – CLERMONT FOOT 63 – RC LENS

CANAL+ Sport 2 – Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki / Eleven Sports 1 – Patryk Mirosławski, Zbigniew Mucha

17:05 – AS MONACO – STADE DE REIMS

CANAL+ Sport 5 – Filip Surma, Wojciech Jagoda / Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 – Sebastian Chabiniak, Michał Świrkula

20:45 – OLIMPIQUE MARSYLIA – RC STRASBOURG

CANAL+ Sport 5 – Tomasz Smokowski, Igor Lewczuk / Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 – Marcin Grzywacz, Mateusz Majak


EREDIVISIE

14:30 – SC HEERENVEEN – AJAX

Polsat Sport News

16:45 – PSV EINDHOVEN – CAMBUUR

Polsat Sport News

20:00 – FEYENOORD – FC VOLENDAM

Polsat Sport Premium 1


CHAMPIONSHIP

13:00 – NORWICH CITY – SUNDERLAND

Viaplay – Marcin Pawłowski


2. BUNDESLIGA

13:30 – KARLSRUHER – HAMBURGER SV

Viaplay – Kamil Kania

13:30 – HOLSTEIN KIEL – JAHN REGENSBURG

Viaplay – transmisja bez komentarza

13:30 – HANNOVER 96 – HANSA ROSTOCK

Viaplay – transmisja bez komentarza


EWINNER 2. LIGA

15:00 – LECH II POZNAŃ – ZAGŁĘBIE II LUBIN

WP Pilot

15:00 – WISŁA PUŁAWY – KOTWICA KOŁOBRZEG

WP Pilot