Dzisiejsza rozpiska

EKSTRAKLASA

15:00 – KORONA KIELCE – RUCH CHORZÓW 
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski 

17:30 – ŚLĄSK WROCŁAW – RADOMIAK RADOM 
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Robert Skrzyński, Michał Trela 
📻 Flashscore 🎙 Mateusz Orłowski

20:00 – PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
📺 CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Adam Marchliński, Mateusz Rokuszewski 
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Brzozowski


FORTUNA 1. LIGA

15:00 – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MIEDŹ LEGNICA
📺 Polsat Box Go
🎙 Jakub Żelepień, Adrian Stawski

17:30 – GKS KATOWICE – WISŁA KRAKÓW
📺 Polsat Sport 2
🎙 Tomasz Lach, Maciej Żurawski
📻 Flashscore 🎙 Paweł Garbacz

20:00 – GÓRNIK ŁĘCZNA – STAL RZESZÓW
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Paweł Gołaszewski, Marcin Kaczmarek


LA LIGA

21:00 – CD ALAVES – GETAFE CF
📺 Eleven Sports 3
🎙 Michał Świerżyński, Adrian Gątarek


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

18:00 – US LECCE – ATALANTA BC
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 
🎙 Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 – TORINO FC – AC MILAN
📺 Eleven Sports 1
🎙 Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski


BUNDESLIGA

15:30 – BORUSSIA DORTMUND – SV DARMSTADT 
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania, Wojciech Górski 

15:30 – UNION BERLIN – SC FREIBURG 
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pozowski, Michał Skiba 

15:30 – BAYER LEVERKUSEN – FC AUGSBURG 
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban 

15:30 – EINTRACHT FRANKFURT – RB LIPSK 
📺 Viaplay 🎙 Mariusz Hawryszczuk 

15:30 – VFL WOLFSBURG – FSV MAINZ 
📺 Viaplay 🎙 Dominik Wardzichowski, Mateusz Skwierawski 

15:30 – TSG HOFFENHEIM – FC BAYERN  
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król, Radosław Gilewicz 

15:30 – WERDER BREMA – VFL BOCHUM  
📺 Viaplay 🎙 Adam Delimat 

15:30 – VFB STUTTGART – BORUSSIA M’GLADBACH   
📺 Viaplay 🎙 Rafał Kędzior, Piotr Majchrzak 

15:30 – FC HEIDENHEIM – FC KÖLN
📺 Viaplay 🎙 Tomasz Górski 

Bundesliga Goal Arena od 15:30 w Viaplay


LIGA PORTUGAL

19:00 – SPORTING CP – GD CHAVES
📺 Eleven Sports 2
🎙 Sebastian Chabiniak, Jakub Ostrowski

21:30 – SC BRAGA – FC PORTO
📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
🎙 Eryk Szpruch, Marcin Gazda


CZESKA FORTUNA LIGA

17:00 – FK MLADÁ BOLESLAV – SPARTA PRAGA 
📺 Polsat Sport Premium 1 
🎙 Marcin Kalita, Jacek Cyzio


PREMIERSHIP

13:30 – CELTIC FC – ST. MIRREN 
📺 Polsat Sport 3
🎙 Przemysław Pawlak, Przemysław Łagożny


SAUDI PRO LEAGUE

20:00 – AL AHLI – ABHA CLUB 
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Damian Domitrz, Roman Kołtoń


PRVA LIGA

15:00 – NS MURA – NK ROGAŠKA
📺 SportKlub 🎙 


MAJOR LEAGUE SOCCER

19:45 – ATLANTA UNITED – NASHVILLE SC
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – NE REVOLUTION – PHILADELPHIA UNION
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – TORONTO FC – CF MONTREAL
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – NEW YORK CITY – NY RED BULLS
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – INTER MIAMI – DC UNITED
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – CINCINNATI FC – ST. LOUIS CITY
📺 AppleTV  🎙 angielski

1:30 – CHARLOTTE FC – LOS ANGELES GALAXY
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – AUSTIN FC – SPORTING KC
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – CHICAGO FIRE – COLUMBUS CREW
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – HOUSTON DYNAMO – FC DALLAS
📺 AppleTV  🎙 angielski

2:30 – MINNESOTA UNITED – PORTLAND TIMBERS
📺 AppleTV  🎙 angielski

3:30 – REAL SALT LAKE – COLORADO RAPIDS
📺 AppleTV  🎙 angielski

3:30 – SJ EARTHQUAKES – ORLANDO CITY
📺 AppleTV  🎙 angielski

4:30 – SEATTLE SOUNDERS – VANCOUVER WHITECAPS
📺 AppleTV  🎙 angielski


A-LEAGUE – 1/2

8:30 – WELLINGTON PHOENIX – MELBOURNE VICTORY
📺 YouTube  🎙 angielski

11:45 – CENTRAL COAST MARINERS – SYDNEY FC
📺 YouTube  🎙 angielski


PUCHAR CHIN – 1/32

9:30 – LANGFANG GLORY CITY – HEILONGJIANG ICE CITY
📺 Weibo  🎙 chiński

11:00 – GUANGDONG GZ-POWER – WUXI WUGO
📺 Weibo  🎙 chiński

11:00 – SHAANXI UNION – GUANGZHOU FC
📺 Weibo  🎙 chiński


LIGA MISTRZÓW OFC

3:00 – VAIVASE-TAI – IFIRA BLACK BIRD
📺 FIFA+ 🎙 angielski


2. LIGA

12:00 – LECH II POZNAŃ – SANDECJA NOWY SĄCZ
📺 WP Pilot

12:45 – POGOŃ SIEDLCE – CHOJNICZANKA
📺 sport.tvp.pl
🎙 Maciej Piotrowski, Robert Podoliński

15:00 – OLIMPIA GRUDZIĄDZ – KKS KALISZ
📺 sport.tvp.pl 🎙 Hubert Bugaj 

17:30 – OLIMPIA ELBLĄG – POLONIA BYTOM
📺 sport.tvp.pl 🎙 Dominik Pasternak


LEAGUE ONE – FINAŁ

17:15 – BOLTON – OXFORD UNITED
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Dawid Szymczak

Finał baraży o awans do Championship


MISTRZOSTWA EUROPY KOBIET U-17

Mecz o 3 miejsce
13:00 – POLSKA 🇵🇱 – 🇫🇷 FRANCJA
📺 TVP Sport
🎙 Michał Zawacki, Joanna Tokarska

Finał
17:00 – ANGLIA 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 – 🇪🇸 HISZPANIA
📺 TVP Sport
🎙 Jan Sławiński, Maciej Laskowski


ADMIRAL BUNDESLIGA

17:00 – WOLFSBERGER AC – WSG TIROL
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – BW LINZ – AUSTRIA WIEDEŃ
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – SCR ALTACH – AUSTRIA LUSTENAU
📺 OneFootball 🎙 brak


SWISS SUPER LEAGUE

18:00 – GRASSHOPPER CLUB ZÜRICH – BASEL
📺 OneFootball 🎙 brak

18:00 – STADE-LAUSANNE – LAUSANNE
📺 OneFootball 🎙 brak

18:00 – YVERDON – LUZERN
📺 OneFootball 🎙 brak


SLOVAK NIKE LIGA

17:00 – KOŠICE – ZEMPLÍN
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – BANSKÁ BYSTRIC – SKALICA
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – ŽILINA – DAC 1904
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – SPARTAK – PODBREZOVÁ
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – SLOVAN – RUŽOMBEROK
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – ZLATÉ MORAVCE – TRENČÍN
📺 OneFootball 🎙 brak


PREMJER LIGASY

14:00 – ATYRAU – ASTANA
📺 OneFootball 🎙 kazachski

16:00 – AKTOBE – ORDABASY
📺 OneFootball 🎙 kazachski

18:00 – KAYSAR – ZHENYS
📺 OneFootball 🎙 kazachski