30/04/23 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – ŚLĄSK WROCŁAW – RADOMIAK RADOM
CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Piotr Laboga, Adam Szała

15:00 –  STAL MIELEC – KORONA KIELCE
CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3– Robert Skrzyński, Michał Trela

17:30 – LECH POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE
CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K – Rafał Dębiński, Maciej Murawski


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – SANDECJA NOWY SĄCZ – RUCH CHORZÓW
Polsat Box GO, Polsat Sport 

15:00 – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA
Polsat Box GO

18:00 – ARKA GDYNIA – PUSZCZA NIEPOŁOMICE
Polsat Box GO


PREMIER LEAGUE

15:00 – BOURNEMOUTH – LEEDS UNITED
Viaplay – Mateusz Juza, Michał Borkowski

15:00 – FULHAM – MANCHESTER CITY
Viaplay – Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

15:00 – NEWCASTLE UNITED – SOUTHAMPTON
Viaplay – Adam Delimat, Wojciech Piela

15:00 – MANCHESTER UNITED – ASTON VILLA
Viaplay, CANAL+ Premium – Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

17:30 – LIVERPOOL – TOTTENHAM
Viaplay, CANAL+ Sport – Przemysław Pełka, Michał Gutka


LA LIGA

14:00 – CADIZ – VALENCIA
CANAL+ NOW – Remigiusz Kula, Leszek Orłowski

16:15 – VILLARREAL – CELTA VIGO
CANAL+ Sport 2, CANAL+ NOW – Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło

18:30 – ESPANYOL – GETAFE
Eleven Sports 4 – Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak

21:00 – REAL VALLADOLID – ATLETICO MADRYT
CANAL+ Sport – Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała


SERIE A

12:30 – INTER – LAZIO
Eleven Sports 1 – Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

15:00 – NAPOLI – SALERNITANA
Eleven Sports 1 – Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

15:00 – SASSUOLO – EMPOLI
Eleven Sports 2 – Michał Grzyb, Marcin Nowomiejski

18:00 – FIORENTINA – SAMPDORIA
Eleven Sports 1 – Michał Grzyb, Mikołaj Kruk

20:45 – BOLOGNA – JUVENTUS
Eleven Sports 1 – Piotr Dumanowski, Dominik Guziak


BUNDESLIGA

15:30 – BAYERN MONACHIUM – HERTHA BERLIN
Viaplay – Mateusz Borek, Tomasz Urban

17:30 – VFL WOLFSBURG – FSV MAINZ
Viaplay – Rafał Wolski, Marcin Borzęcki


LIGUE 1

13:00 – AS MONACO – MONTPELLIER
Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 – Mateusz Majak, Michał Świrkula

15:00 – CLERMONT FOOT 63 – STADE DE REIMS
Eleven Sports 2 – Michał Wszołek, Adrian Gątarek

17:05 – PARIS SAINT-GERMAIN – FC LORIENT
Eleven Sports 2 – Julian Kowalski, Michał Świrkula

20:45 – OLYMPIQUE MARSYLIA – AJ AUXERRE
CANAL+ NOW – Filip Surma, Tomasz Wieszczycki
Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 – Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski


LIGA PORTUGAL

19:00 – FC PORTO – BOAVISTA
Eleven Sports 3 – Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:30 – SPORTING – FAMALICAO
Eleven Sports 3 – Eryk Szpruch, Adrian Gątarek


PUCHAR HOLANDII – FINAŁ

20:00 – AJAX – PSV EINDHOVEN

Polsat Sport News


2. BUNDESLIGA

13:30 – SANDHAUSEN – JAHN REGENSBURG

Viaplay – transmisja bez komentarza

13:30 – HOLSTEIN KIEL – DARMSTADT

Viaplay – angielski

13:30 – FORTUNA DUSSELDORF – KARLSRUHER

Viaplay – Dawid Król