21/05/23 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – ŚLĄSK WROCŁAW – MIEDŹ LEGNICA
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3  🎙 Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 – RADOMIAK RADOM – WIDZEW ŁÓDŹ
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3  🎙 Filip Surma, Adam Szała

17:30 – WISŁA PŁOCK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
📺 CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K  🎙 Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – ŁKS ŁÓDŹ – RESOVIA
📺 Polsat Sport  🎙 Szymon Rojek, Marcin Kaczmarek

15:00 – GÓRNIK ŁĘCZNA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
📺 Polsat Box GO  🎙 Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita

18:00 – PUSZCZA NIEPOŁOMICE – GKS TYCHY
📺 Polsat Box GO  🎙 Marcin Feddek, Tomasz Łapiński


PREMIER LEAGUE

14:30 – WEST HAM UNITED – LEEDS UNITED
📺 Viaplay  🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka

15:00 – BRIGHTON – SOUTHAMPTON
📺 Viaplay  🎙 Paweł Grabowski, Piotr Domagała

17:00 – MANCHESTER CITY – CHELSEA
📺 Viaplay  🎙 Przemysław Pełka, Maciej Łuczak


LA LIGA

14:00 – RAYO VALLECANO – RDC ESPANYOL
📺 CANAL+ Sport 2 🎙 Remigiusz Kula, Dominik Woźniak

16:15 – ATLETICO MADRYT – CA OSASUNA
📺 CANAL+ Sport 2 🎙 Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 – VALENCIA CF – REAL MADRYT
📺 Eleven Sports 2 🎙 Michał Wszołek, Mateusz Majak

21:00 – SEVILLA FC – REAL BETIS
📺 Eleven Sports 1 🎙 Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak


SERIE A

12:30 – US LECCE – SPEZIA CALCIO
📺 Eleven Sports 1 🎙 Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 – TORINO FC – ACF FIORENTINA
📺 Eleven Sports 1 🎙 Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

18:00 – SSC NAPOLI – INTER MEDIOLAN
📺 Eleven Sports 1 🎙 Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 – UDINESE CALCIO – LAZIO
📺 Eleven Sports 3 🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak


BUNDESLIGA

15:30 – FSV MAINZ – VFB STUTTGART
📺 Viaplay  🎙 Wojciech Górski, Mateusz Juza

17:30 – FC AUGSBURG – BORUSSIA DORTMUND
📺 Viaplay  🎙 Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

19:30 – BAYER LEVERKUSEN – BORUSSIA M’ GLADBACH
📺 Viaplay  🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban


LIGUE 1

13:00 – AC AJACCIO – RENNES
📺 Eleven Sports 2, 4 🎙 Eryk Szpruch, Michał Świrkula

15:00 – BREST – CLERMONT FOOT 63
📺 CANAL+ Online 🎙 bez komentarza
📺 Eleven Sports 2, 4 🎙 Michał Wszołek, Adrian Gątarek

17:05 – FC LORIENT – RC LENS
📺 CANAL+ Sport 🎙 Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
📺 Eleven Sports 3, 4 🎙 Michał Grzyb, Michał Świrkula

20:45 – AJ AUXERRE – PARIS SAINT-GERMAIN
📺 CANAL+ Sport 🎙 Rafał Dębiński, Filip Kapica
📺 Eleven Sports 4 🎙 Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski


LIGA PORTUGAL

21:30 – SPORTING CP – SL BENFICA
📺 Eleven Sports 2 🎙 Eryk Szpruch, Michał Świerżyński


EREDIVISIE

14:30 – FC EMMEM – FEYENOORD
📺 Polsat Sport Premium 1 🎙 Piotr Przybysz, Tomasz Łapiński

14:30 – PSV EINDHOVEN – SC HEERENVEEN
📺 Polsat Sport Premium 2 🎙 Paweł Ślęzak, Piotr Kobierceki


JUPILER PRO LEAGUE

13:30 – CLUB BRUGGE – ROYAL ANTWERP FC
📺 Eleven Sports 3  🎙 Patryk Mirosławski


BRAZYLISJKA SERIE A

21:00 – CR FLAMENCO – CORINTHIANS
📺 Polsat Sport Premium 1 🎙 Bartłomiej Rabij


 

MISTRZOSTWA ŚWIATA U-20

20:00 – IZRAEL – KOLUMBIA 
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – NIGERIA – DOMINIKIANA
📺 FIFA+  🎙 angielski

23:00 – SENEGAL – JAPONIA 
📺 FIFA+  🎙 angielski

23:00 – WŁOCHY – BRAZYLIA
📺 FIFA+, TVP Sport  🎙 Aleksander Roj, Mariusz Rumak


MISTRZOSTWA EUROPY U-17

16:30 – CHORWACJA – SZWAJCARIA
📺 sport.tvp.pl 

16:30 – HISZPANIA – SŁOWENIA
📺 sport.tvp.pl  

20:00 – HOLANDIA – ANGLIA 
📺 sport.tvp.pl  

20:00 – SERBIA – WŁOCHY
📺 sport.tvp.pl


12:30 – HUTNIK KRAKÓW – STOMIL OLSZTYN
📺 TVP Sport  🎙 Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki  


2. BUNDESLIGA

13:30 – FORTUN DUSSELDORF – HANNOVER 96
📺
Viaplay  🎙 Dawid Król

13:30 – FC NURNBERG – HANSA ROSTOCK
📺
Viaplay  🎙 bez komentarza

13:30 – KARLSRUHER SC – FC KAISERSLAUTERN
📺
Viaplay  🎙 bez komentarza