22/10/23 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – RADOMIAK RADOM – KORONA KIELCE
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda

17:30 – GÓRNIK ZABRZE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA
📺 CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński


FORTUNA 1. LIGA

15:00 – ODRA OPOLE – BRUK-BET TERMALICA
📺 Polsat Box Go 🎙 Marcin Feddek, Marcin Kaczmarek

18:00 – GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS KATOWICE
📺 Polsat Box Go 🎙 Cezary Kowalski, Adrian Stawski


PREMIER LEAGUE

17:30 – ASTON VILLA – WEST HAM UNITED
📺 Viaplay  🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka


LA LIGA

14:00 – UD LAS PALMAS – RAYO VALLECANO
📺 CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 5
🎙 Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk

16:15 – GIRONA FC – UD ALEMRIA
📺 CANAL+ Sport 2 🎙 Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski

18:30 – VILLARREAL CF – DEPORTIVO ALAVÉS
📺 Eleven Sports 2 🎙 Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński

21:00 – FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO
📺 CANAL+ Sport 🎙 Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

15:30 – FC KÖLN – BORUSSIA M’ GLADBACH
📺 Viaplay  🎙 Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

17:30 – FC HEIDENHEIM – FC AUGSBURG
📺 Viaplay  🎙 Dawid Król, Marcin Borzęcki


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

12:30 – AS ROMA – AC MONZA
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

15:00 – BOLOGNA FC – FROSINONE CALCIO
📺 Eleven Sports 1 🎙 Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

15:00 – US SALERNITANA – CAGLIARI CALCIO
📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
🎙 Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:00 – ATALANTA BC – GENOA CFC
📺 Eleven Sports 1 🎙 Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

20:45 – AC MILAN – JUVENTUS FC
📺 Eleven Sports 1 🎙 Michał Grzyb, Dominik Guziak


LIGUE 1

13:00 – FC LORIENT – STADE RENNAIS
📺 CANAL+ Online  🎙 brak
📺 Eleven Sports 2, 4
🎙 Michał Wszołek, Michał Świrkula

17:05 – AS MONACO – FC METZ
📺 CANAL+ Sport 🎙 Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
📺 Eleven Sports 3
🎙 Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

20:45 – OLYMPIQUE LYON – CLERMONT FOOT
📺 Eleven Sports 2, 4 🎙 Eryk Szpruch, Mateusz Majak


EREDIVISIE

12:15 – FC UTRECHT – AFC AJAX
📺 Polsat Sport Extra 🎙 Tomasz Włodarczyk, Piotr Kobierecki


PREMIERSHIP

15:15 – HEART OF MIDLOTHIAN – CELTIC FC
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Przemysław Pawlak, Przemysław Łagożny


CZESKA FORTUNA LIGA

15:00 – SPARTA PRAGA – DYNAMO CZESKIE BUDZIEJOWICE
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Mateusz Stefanik, Jacek Cyzio


BRAZYLIJSKA SERIE A

23:30 – RB BRAGANTINO – FLUMINESE FC
📺 Polsat Sport News 🎙 Bartłomiej Rabij, Piotr Kobierecki


Super League Greece - Wikipedia

GREECE SUPER LEAGUE

17:00 – PAOK FC – ATROMITOS HALKIDONIA
📺 SportKlub  🎙


African Football League - AFL - Home

AFRYKAŃSKA SUPERLIGA

17:00 – TP MAZEMBE – ESPERANCE TUNIS
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – ENYIMBA FC – WYDAD AC
📺 FIFA+  🎙 angielski


2. BUNDESLIGA

13:30 – KARLSRUHER SC – FC SCHALKE 04
📺 Viaplay  🎙 brak

13:30 – FC NÜRNBERG – HERTHA BSC
📺 Viaplay  🎙  brak

13:30 – HANSA ROSTOCK – HOLSTEIN KIEL
📺 Viaplay  🎙 brak


2. LIGA

14:15 – ŁKS II ŁÓDŹ – SKRA CZĘSTOCHOWA
📺 TVP Sport  🎙 Hubert Bugaj, Grzegorz Goncerz


FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA

16:00 – KAMIENICA KRÓLEWSKA – RED DRAGONS PNIEWY 
📺 WP Pilot 

18:00 – DREMAN FUTSAL OPOLE KOMPRACHCICE – SOŚNICA GLIWICE
📺 WP Pilot 

19:00 – PIAST GLIWICE – BSF ABJ BOCHNIA 
📺 WP Pilot

20:15 – WIDZEW ŁÓDŹ – LEGIA WARSZAWA
📺 TVP Sport 🎙 Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Aftański