24/10/23 – WTOREK

EKSTRAKLASA

18:00 – LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
📻 Flashscore 🎙 Sebastian Kaniewski 


LIGA MISTRZÓW UEFA

18:45 – GALATASARAY – FC BAYERN
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Tomasz Lach, Marcin Kaczmarek

18:45 – INTER MEDIOLAN – RB SALZBURG
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

21:00 – MANCHESTER UNITED – FC KOPENHAGA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Paweł Ślęzak, Maciej Żurawski
📻 Flashscore 🎙 Bartłomiej Pilecki

21:00 – UNION BERLIN – SSC NAPOLI
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Marcin Lepa, Piotr Kobierecki
📻 Flashscore 🎙 Mateusz Orłowski 

21:00 – SEVILLA FC – ARSENAL FC
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Cezary Kowalski, Marek Gołębiewski
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Górski
📻 Radio GOL 🎙 Piotr Szczepanik

21:00 – RC LENS – PSV EINDHOVEN
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Piotr Przybysz, Andrzej Niedzielan

21:00 – SC BRAGA – REAL MADRYT
📺 Polsat Sport Premium 5
🎙 Szymon Rojek, Piotr Urban
📻 Flashscore 🎙 Patryk Popiołek
📻 Radio GOL 🎙 Wojciech Anyszek

21:00 – SL BENFICA – REAL SOCIEDAD
📺 Polsat Sport Premium 6
🎙 Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda


LIGA MISTRZÓW AFC

12:00 – ULSAN HYUNDAI – JOHOR DT
📺 YouTube  🎙 angielski

12:00 – URAWA REDS – POHANG STEELERS
📺 YouTube  🎙 angielski

14:00 – PATHUM UNITED – KAWASAKI FRONTALE
📺 YouTube  🎙 angielski

14:00 – WUHAN THREE TOWNS – HANOI FC
📺 YouTube  🎙 angielski

16:00 – PAXTAKOR TASZKENT – FK AHAL
📺 YouTube  🎙 angielski

18:00 – AL AIN – AL FEIHA
📺 YouTube  🎙 angielski

18:00 – PERSEPOLIS FC – ISTIKLOL DUSZANBE
📺 YouTube  🎙 angielski

20:00 – AL NASSR – AL DUHAIL
📺 YouTube  🎙 angielski


PUCHAR AFC

14:00 – ODISHA FC – MAZIYA S&RC
📺 YouTube  🎙 angielski

18:00 – MOHUN BAGAN – BASHUNDARA KINGS
📺 YouTube  🎙 angielski

18:00 – AL ITTIHAD ALEPPO – KUWAIT SC
📺 YouTube  🎙 angielski

20:00 – AL WEHDAT – AL KAHRABA
📺 YouTube  🎙 angielski


BRAZYLIJSKA SERIE A

0:00 – FORTALEZA – BOTAFOGO
📺 Polsat Sport 🎙 Bartłomiej Rabij, Piotr Kobierecki

*W nocy z wtorku na środę


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

21:00 – LEICESTER CITY – SUNDERLAND AFC
📺 Viaplay  🎙 Tomasz Górski


LIGA MŁODZIEŻOWA UEFA

14:00 – INTER MEDIOLAN – RB SALZBURG
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Przemysław Pawlak, Paweł Gołaszewski


 

Share via
Copy link