16/11/23 – CZWARTEK

EURO 2024 – KWALIFIKACJE

18:00 – GRUZJA 🇬🇪 – 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 SZKOCJA
📺 Polsat Sport News
🎙 Tomasz Lach, Maciej Żurawski 

18:00 – ESTONIA 🇪🇪 – 🇦🇹 AUSTRIA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Andrzej Janisz, Piotr Kobierecki

18:00 – BUŁGARIA 🇧🇬 – 🇭🇺 WĘGRY
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Tomasz Włodarczyk, Przemysław Łagożny 

18:00 – CYPR 🇨🇾 – 🇪🇸 HISZPANIA
📺 Polsat Sport Premium 6
🎙 Cezary Kowalski, Piotr Urban 

18:00 – AZERBEJDŻAN 🇦🇿 – 🇸🇪 SZWECJA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak

20:45 – LIECHTENSTEIN 🇱🇮 – 🇵🇹 PORTUGALIA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Szymon Rojek, Marcin Kaczmarek

20:45 – SŁOWACJA 🇸🇰 – 🇮🇸 ISLANDIA
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Marcin Kalita, Tomasz Łapiński 

20:45 – LUKSEMBURG 🇱🇺 – 🇧🇦 BOŚNIA I HERCEGOWINA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak

20:45 – CZARNOGÓRA 🇲🇪 – 🇱🇹 LITWA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CONMEBOL)

21:00 – BOLIWIA 🇧🇴 – 🇵🇪 PERU
📺 FIFA+  🎙 angielski

23:00 – WENEZUELA 🇻🇪 – 🇪🇨 EKWADOR
📺 Eleven Sports 2 🎙 Piotr Dumanowski, Marcin Gazda

1:00 – KOLUMBIA 🇨🇴 – 🇧🇷 BRAZYLIA
📺 Eleven Sports 1 🎙 Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński

1:00 – ARGENTYNA 🇦🇷 – 🇺🇾 URUGWAJ
📺 TVP  🎙 hiszpański

1:30 – CHILE 🇨🇱 – 🇵🇾 PARAGWAJ
📺 Eleven Sports 2  🎙 Mateusz Święcicki, Marcin Gazda

*W nocy z czwartku na piątek


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CAF)

14:00 – BOTSWANA 🇧🇼 – 🇲🇿 MOZAMBIK
📺 FIFA+  🎙 angielski

14:00 – BURUNDI 🇧🇮 – 🇬🇲 GAMBIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – ALGIERIA 🇩🇿 – 🇸🇴 SOMALIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – EGIPT 🇪🇬 – 🇩🇯 DŻIBUTI
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – GABON 🇬🇦 – 🇰🇪 KENIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – NIGERIA 🇳🇬 – 🇱🇸 LESOTHO
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – SUDAN 🇸🇩 – 🇹🇬 TOGO
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – RZP 🇨🇻 – 🇦🇴 ANGOLA
📺 FIFA+  🎙 angielski


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (AFC)

10:00 – AUSTRALIA 🇦🇺 – 🇧🇩 BANGLADESZ
📺 YouTube  🎙 angielski

11:00 – JAPONIA 🇯🇵 – 🇲🇲 MJANMA
📺 YouTube 🎙 japoński

12:00 – FILIPINY 🇵🇭 – 🇻🇳 WIETNAM
📺 YouTube, VTV5 🎙 wietnamski

12:00 – KOREA POŁUDNIOWA 🇰🇷 – 🇸🇬 SINGAPUR
📺 TV Chosun  🎙 koreański

13:30 – TAJLANDIA 🇹🇭 – 🇨🇳 CHINY
📺 YouTube  🎙 tajski

14:00 – MALEZJA 🇲🇾 – 🇰🇬 KIRGISTAN
📺 YouTube  🎙 kirgiski

14:00 – TADŻYKISTAN 🇹🇯 – 🇯🇴 JORDANIA
📺 YouTube, Alkass 2  🎙 tadżycki/arabski

15:00 – LIBAN 🇱🇧 – 🇵🇸 PALESTYNA
📺 Alkass 3 🎙 arabski

15:00 – TURKMENISTAN 🇹🇲 – 🇺🇿 UZBEKISTAN
📺 YouTube, Turkmen Sporty 🎙 uzbecki/turkmeński

15:30 – IRAN 🇮🇷 – 🇭🇰 HONG KONG
📺 IRIB  🎙 perski

15:45 – IRAK 🇮🇶 – 🇮🇩 INDONEZJA
📺 YouTube, Alkass 5 🎙 arabski

16:00 – OMAN 🇴🇲 – 🇹🇼 TAJWAN
📺 Alkass 4, OmanTV 🎙 arabski

16:45 – KATAR 🇶🇦 – 🇦🇫 AFGANISTAN
📺 Alkass 1  🎙 arabski

16:45 – ZEA 🇦🇪 – 🇳🇵 NEPAL
📺 Sharjah Sports  🎙 arabski

17:30 – ARABIA SAUDYJSKA 🇸🇦 – 🇵🇰 PAKISTAN
📺 Alkass 2  🎙 arabski

17:30 – KUWEJT 🇰🇼 – 🇮🇳 INDIE
📺 KTV Sport, Alkass 3 🎙 arabski

18:00 – SYRIA 🇸🇾 – 🇰🇵 KOREA PÓŁNOCNA
📺 Alkass 5 🎙 arabski

19:00 – JEMEN 🇾🇪 – 🇧🇭 BAHRAJN
📺 Alkass 4 🎙 arabski

*Linki prowadzą do transmisji od oficjalnych nadawców. Nie gwarantujemy że wszystkie będą działały.


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja A – 1/4:

03:00 – USA 🇺🇸 – 🇹🇹 TRYNIDAD I TOBAGO
📺 YouTube  🎙 angielski

04:00 – KOSTARYKA 🇨🇷 – 🇵🇦 PANAMA
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja B:

0:00 – SAINT KITTS I NEVIS 🇰🇳 – 🇱🇨 SAINT LUCIA
📺 YouTube  🎙 angielski

0:00 – SINT MAARTEN 🇸🇽 – 🇬🇵 GWADELUPA
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja C:

20:00 – BRYTYJSKIE WYSPY DZIEWICZE 🇻🇬 – 🇩🇲 DOMINIKA
📺 YouTube  🎙 angielski

*W nocy z czwartku na piątek.

*Drużyny z dywizji A które zakwalifikują się do półfinału, awansują na Copa America 2024


MISTRZOSTWA ŚWIATA U17

10:00 – UZBEKISTAN 🇺🇿 – 🇪🇸 HISZPANIA
📺 TVP Sport  🎙 Michał Zawacki, Dawid Sut

10:00 – KANADA 🇨🇦 – 🇲🇱 MALI
📺 sport.tvp.pl  🎙 brak

13:00 – EKWADOR 🇪🇨 – 🇵🇦 PANAMA
📺 sport.tvp.pl  🎙 brak

13:00 – MAROKO 🇲🇦 – 🇮🇩 INDONEZJA
📺 sport.tvp.pl  🎙 brak


MECZE TOWARZYSKIE

18:00 – NORWEGIA 🇳🇴 – 🇫🇴 WYSPY OWCZE
📺 Polsat Box Go  🎙 brak