18/11/23 – SOBOTA

EKSTRAKLASA

17:30 – WIDZEW ŁÓDŹ – RUCH CHORZÓW
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Adam Marchliński, Adam Szała


EURO 2024 – KWALIFIKACJE

15:00 – ARMENIA 🇦🇲 – 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 WALIA
📺 Polsat Sport News
🎙 Piotr Przybysz, Maciej Żurawski

18:00 – ŁOTWA 🇱🇻 – 🇭🇷 CHORWACJA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Paweł Ślęzak, Przemysław Łagożny

18:00 – BIAŁORUŚ 🇧🇾 – 🇦🇩 ANDORA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – FRANCJA 🇫🇷 – 🇬🇮 GIBRALTAR
📺 Polsat Sport News
🎙 Cezary Kowalski, Maciej Stolarczyk

20:45 – IZRAEL 🇮🇱 – 🇷🇴 RUMUNIA
📺
TVP Sport
🎙 Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow

📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita

20:45 – HOLANDIA 🇳🇱 – 🇮🇪 IRLANDIA
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Tomasz Włodarczyk, Piotr Kobierecki

20:45 – SZWAJCARIA 🇨🇭 – 🇽🇰 KOSOWO
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Andrzej Janisz, Marcin Kaczmarek


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CAF)

14:00 – RPA 🇿🇦 – 🇧🇯 BENIN
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – NIGER 🇳🇪 – 🇹🇿 TANZANIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – SENEGAL 🇸🇳 – 🇸🇸 SUDAN POŁUDNIOWY
📺 FIFA+  🎙 angielski


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja B:

20:00 – ANTIGUA I BARBUDA 🇦🇬 – 🇵🇷 PORTORYKO
📺 YouTube  🎙 angielski

23:00 – BAHAMY 🇧🇸 – 🇬🇾 GUJANA
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja C:

20:00 – ANGUILLA 🇦🇮 – 🇧🇶 BONAIRE
📺 YouTube  🎙 angielski


MECZE TOWARZYSKIE

20:45 – NIEMCY 🇩🇪 – 🇹🇷 TURCJA
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Sebastian Chabiniak, Roman Kołtoń


MISTRZOSTWA ŚWIATA U-17

10:00 – NIEMCY 🇩🇪 – 🇻🇪 WENEZUELA
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak

10:00 – NOWA ZELANDIA 🇳🇿 – 🇲🇽 MEKSYK
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak

13:00 – USA 🇺🇸 – 🇫🇷 FRANCJA
📺 TVP Sport  🎙 Aleksander Roj, Katarzyna Przepiórka

13:00 – BURKINA FASO 🇧🇫 – 🇰🇷 KOREA POŁUDNIOWA
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak


2. LIGA

13:00 – SANDENCJA NOWY SĄCZ – OLIMPIA GRUDZIĄDZ
📺
WP Pilot  🎙 brak

13:00 – ZAGLĘBIE LUBIN II – STOMIL OLSZTYN
📺 WP Pilot  🎙 brak

15:00 – POLONIA BYTOM – KOTWICA KOŁOBRZEG
📺 WP Pilot  🎙 brak

17:30 – STAL STALOWA WOLA – GKS JASTRZĘBIE
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak

20:00 – CHOJNICZANKA – WISŁA GRUPA AZOTY PUŁAWY
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak


LEAGUE TWO

13:30 – NOTTS COUNTY FC – BRADFORD CITY AFC
📺 Viaplay 🎙 Tomasz Górski


2. SNL

15:30 – TRIGLAV – ND BELTINCI
📺 Sportklub 🎙 Adam Kotleszka


EKSTRALIGA KOBIET

15:15 – GKS KATOWICE – UKS SMS ŁÓDŹ
📺 TVP Sport 🎙 Jan Sławiński, Maciej Laskowski


FRAUEN-BUNDESLIGA

14:00 – VFL WOLFSBURG – MSV DUISBURG
📺
Viaplay 🎙 Piotr Chłystek


FA WOMEN’S SUPER LEAGUE

14:30 – CHELSEA FC – LIVERPOOL FC
📺
Viaplay 🎙 Dawid Szymczak


FUTSAL EKSTRAKLASA

17:00 – SOŚNICA GLIWICEGI MALEPSZY ARTHSOFT LESZNO
📺
WP Pilot 🎙 brak

18:00 – CONSTRACT LUBAWA – CLEAREX CHORZÓW
📺
WP Pilot 🎙 brak


 

Share via
Copy link