21/11/23 – WTOREK

PZPN doprecyzował przepisy dotyczące współpracy z agentami - Polski Związek Piłkarzy

REPREZENTACJA POLSKI – MECZ TOWARZYSKI

20:45 – POLSKA 🇵🇱 – 🇱🇻 ŁOTWA
📺 TVP1, TVP Sport
🎙 Mateusz Borek, Robert Podoliński
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Bożydar Iwanow, Przemysław Łagożny
📻 Flashscore 🎙 Bartłomiej Pilecki
📻 RadioGOL🎙 Jan Micygiewicz


EURO 2024 – KWALIFIKACJE

20:45 – WALIA 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 – 🇹🇷 TURCJA
📺 Polsat Sport 
🎙 Paweł Ślęzak, Dariusz Kubicki

20:45 – GRECJA 🇬🇷 – 🇫🇷 FRANCJA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Cezary Kowalski, Marek Jóźwiak

20:45 – CHORWACJA 🇭🇷 – 🇦🇲 ARMENIA
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Marcin Kalita, Jacek Cyzio

20:45 – GIBRALTAR 🇬🇮 – 🇳🇱 HOLANDIA
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Tomasz Włodarczyk, Marek Gołębiewski

20:45 – ANDORA 🇦🇩 – 🇮🇱 IZRAEL
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – KOSOWO 🇽🇰 – 🇧🇾 BIAŁORUŚ
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – RUMUNIA 🇷🇴 – 🇨🇭 SZWAJCARIA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CONMEBOL)

00:00* – PARAGWAJ 🇵🇾 – 🇨🇴 KOLUMBIA
📺 Eleven Sports 3 🎙 Dominik Guziak, Adrian Gątarek

00:30* – URUGWAJ 🇺🇾 – 🇧🇴 BOLIWIA
📺 Eleven Sports 2 🎙 Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

00:30* – EKWADOR 🇪🇨 – 🇨🇱 CHILE
📺 FIFA+  🎙 angielski

01:30* – BRAZYLIA 🇧🇷 – 🇦🇷 ARGENTYNA
📺 Eleven Sports 1 🎙 Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

03:00* – PERU 🇵🇪 – 🇻🇪 WENEZUELA
📺 Eleven Sports 2 🎙 Eryk Szpruch, Rafał Wyrzykowski

*W nocy z wtorku na środę


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CAF)

14:00 – RWANDA 🇷🇼 – 🇿🇦 RPA
📺 FIFA+  🎙 angielski

14:00 – ESWATINI 🇸🇿 – 🇨🇻 RZP
📺 FIFA+  🎙 angielski

14:00 – LESOTHO 🇱🇸 – 🇧🇯 BENIN
📺 FIFA+  🎙 angielski

14:00 – SOMALIA 🇸🇴 – 🇺🇬 UGANDA
📺 FIFA+  🎙 angielski

14:00 – MALAWI 🇲🇼 – 🇹🇳 TUNEZJA
📺 FIFA+  🎙 angielski

14:00 – BOTSWANA 🇧🇼 – 🇬🇳 GWINEA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – MAURITIUS 🇲🇺 – 🇦🇴 ANGOLA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – WYSPY ŚW. TOMASZA I KSIĄŻECA 🇸🇹 – 🇳🇦 NAMIBIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – SUDAN POŁUDNIOWY 🇸🇸 – 🇲🇷 MAURETANIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – TOGO 🇹🇬 – 🇸🇳 SENEGAL
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – KOMORY 🇰🇲 – 🇬🇭 GHANA
📺 FIFA+  🎙 angielski

17:00 – LIBIA 🇱🇾 – 🇨🇲 KAMERUN
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – TANZANIA 🇹🇿 – 🇲🇦 MAROKO
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – NIGER 🇳🇪 – 🇿🇲 ZAMBIA
📺 FIFA+  🎙 angielski

20:00 – ETIOPIA 🇪🇹 – 🇧🇫 BURKINA FASO
📺 FIFA+  🎙 angielski


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (AFC)

10:00 – PAKISTAN 🇵🇰 – 🇹🇯 TADŻYKISTAN
📺 YouTube  🎙 tadżycki

10:30 – MJANMA 🇲🇲 – 🇰🇵 KOREA PÓŁNOCNA
📺 Facebook  🎙 birmański

12:00 – TAJWAN 🇹🇼 – 🇲🇾 MALEZJA
📺 Facebook  🎙 chiński

12:00 – FILIPINY 🇵🇭 – 🇮🇩 INDONEZJA
📺 YouTube  🎙 indonezyjski

12:45 – BANGLADESZ 🇧🇩 – 🇱🇧 LIBAN
📺 Alkass 3, YouTube 🎙 arabski/bengalski

13:00 – CHINY 🇨🇳 – 🇰🇷 KOREA POŁUDNIOWA
📺
YouTube  🎙 koreański

13:00 – WIETNAM 🇻🇳 – 🇮🇶 IRAK
📺 YouTube, Alkass 2 🎙 arabski

13:00 – SINGAPUR 🇸🇬 – 🇹🇭 TAJLANDIA
📺 YouTube  🎙 tajski

13:00 – HONG KONG 🇭🇰 – 🇹🇲 TURKMENISTAN
📺 YouTube, Turkmen Sporty 🎙 chiński/turkmeński

14:00 – UZBEKISTAN 🇺🇿 – 🇮🇷 IRAN
📺 YouTube  🎙 uzbecki

14:15 – NEPAL 🇳🇵 – 🇾🇪 JEMEN
📺 Alkass 4, YouTube 🎙 arabski

14:30 – INDIE 🇮🇳 – 🇶🇦 KATAR
📺 Alkass 1  🎙 arabski

15:00 – KIRGISTAN 🇰🇬 – 🇴🇲 OMAN
📺 YouTube  🎙 kirgiski

15:00 – PALESTYNA 🇵🇸 – 🇦🇺 AUSTRALIA
📺 YouTube  🎙 angielski

15:45 – SYRIA 🇸🇾 – 🇯🇵 JAPONIA
📺 Alkass 2 🎙 arabski

16:45 – BAHRAJN 🇧🇭 – 🇦🇪 ZEA
📺 Alkass 1, Sharjah Sports, YouTube 🎙 arabski

17:00 – JORDANIA 🇯🇴 – 🇸🇦 ARABIA SAUDYJSKA
📺 YouTube  🎙 arabski

18:00 – AFGANISTAN 🇦🇫 – 🇰🇼 KUWEJT
📺 Alkass 2, KTV Sport 🎙 arabski

*Linki prowadzą do bezpłatnych transmisji od oficjalnych nadawców. Nie gwarantujemy że wszystkie będą działały.


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja A – 1/4:

01:30* – KANADA 🇨🇦 – 🇯🇲 JAMAJKA
📺 YouTube  🎙 angielski

03:30* – MEKSYK 🇲🇽 – 🇭🇳 HONDURAS
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja B:

20:00 – GUJANA FRANCUSKA 🇬🇫 – 🇧🇲 BERMUDY
📺 YouTube  🎙 angielski

20:00 – SAINT VINCENT I GRENADYNY 🇻🇨 – 🇧🇿 BELIZE
📺 YouTube  🎙 angielski

01:00* – GUJANA 🇬🇾 – 🇦🇬 ANTIGUA I BARBUDA
📺 YouTube  🎙 angielski

01:00* – PORTORYKO 🇵🇷 – 🇧🇸 BAHAMY
📺 YouTube  🎙 angielski

03:00* – NIKARAGUA 🇳🇮 – 🇩🇴 DOMINIKANA
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja C:

00:00* – BONAIRE 🇧🇶 – 🇲🇫 SAINT-MARTIN
📺 YouTube  🎙 angielskimist

*W nocy z wtorku na środę


MECZE TOWARZYSKIE

 

20:45 – AUSTRIA 🇦🇹 – 🇩🇪 NIEMCY 
📺 Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 2
🎙 Andrzej Janisz, Sebastian Chabiniak 

20:45 – IRLANDIA 🇮🇪 – 🇳🇿 NOWA ZELANDIA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak


MISTRZOSTWA ŚWIATA U17 – 1/8

09:30 – NIEMCY 🇩🇪 – 🇺🇸 USA
📺 TVP Sport 🎙 Aleksander Roj

09:30 – MALI 🇲🇱 – 🇲🇽 MEKSYK
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak

13:00 – ARGENTYNA 🇦🇷 – 🇻🇪 WENEZUELA
📺 TVP Sport 🎙 Michał Zawacki, Dawid Sut

13:00 – MAROKO 🇲🇦 – 🇮🇷 IRAN
📺 sport.tvp.pl 🎙 brak


EURO U-21 2024 – KWALIFIKACJE

18:00 –  NIEMCY 🇩🇪 – 🇵🇱 POLSKA
📺 TVP Sport 🎙Maciej Iwański, Marcin Żewłakow


 

 

Share via
Copy link