01/03/24 – PIĄTEK

EKSTRAKLASA

18:00 – CRACOVIA – WARTA POZNAŃ
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Family
🎙 Michał Mitrut, Michał Trela 

20:30 – RUCH CHORZÓW – PIAST GLIWICE
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Rafał Dębiński, Marcin Baszczyński 


FORTUNA 1. LIGA

18:00 – STAL RZESZÓW – MIEDŹ LEGNICA
📺 Polsat Box Go
🎙 Paweł Gołaszewski, Marcin Kaczmarek

20:30 – GKS TYCHY – ARKA GDYNIA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Tomasz Włodarczyk, Artur Skowronek
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Górski


LA LIGA

21:00 – CELTA VIGO – UD ALMERIA
📺 CANAL+ Now
🎙 Piotr Laboga, Jakub Kręcidło


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

20:30 – SC FREIBURG – FC BAYERN 
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban 


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

20:45 – SS LAZIO – AC MILAN
📺 Eleven Sports 1
🎙 Julian Kowalski, Piotr Czachowski


LIGUE 1

21:00 – AS MONACO – PARIS SAINT-GERMAIN
📺 Eleven Sports 2
🎙 Dominik Guziak, Mateusz Majak
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Krzysztof Marciniak, Michał Bojanowski


SAUDI PRO LEAGUE

18:00 – AL HILAL – AL ITTIHAD
📺 Polsat Sport News
🎙 Mateusz Stefanik, Roman Kołtoń


PRVA LIGA

17:30 – NK ALUMINIJ – NŠ MURA
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski


SUPERLIGAEN

19:00 – FC MIDTJYLLAND – FC KOPENHAGA
📺 OneFootball 🎙 angielski


J1 LEAGUE

11:00 – YOKOHAMA F-MARINOS – AVISPA FUKUOKA
📺 YouTube 🎙 angielski


K LEAGUE 1

6:00 – ULSAN HYUNDAI – POHANG STEELERS
📺 OneFootball 🎙 angielski


CHINESE SUPER LEAGUE

12:35 – QINGDAO WEST COAST – HENAN FC
📺 MiGu 🎙 chiński

12:35 – SHANGHAI PORT – WUHAN THREE TOWNS
📺 MiGu 🎙 chiński

Uwaga! Może wystąpić geoblokada.


INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – MOHUN BAGAN – JAMSHEDPUR
📺 OneFootball 🎙 angielski


A-LEAGUE

9:45 – MACARTHUR FC – MELBOURNE CITY
📺 YouTube  🎙 angielski


LEBANESE LEAGUE

14:45 – NEJMEH SC – AL AHED
📺 FIFA+ 🎙 angielski


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

21:00 – WEST BROMWICH ALBION – COVENTRY CITY
📺 Viaplay 🎙 angielski 


2. BUNDESLIGA

18:30 – HERTHA BSC – HOLSTEIN KIEL
📺 Viaplay 🎙 angielski 

18:30 – FC SCHALKE 04 – SANKT PAULI
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król 


2. LIGA

17:45 – POGOŃ SIEDLCE – HUTNIK KRAKÓW 
📺 TVP Sport
🎙 Dominik Pasternak, Krystian Pieczara


undefined

SANTOSH TROPHY

5:30 – SERVICES – KERALA FC
📺 FIFA+ 🎙 angielski

10:00 – GOA FT – ASSAM
📺 FIFA+ 🎙 angielski

14:30 – ARUNACHAL PRADESH – MEGHALAYA
📺 FIFA+ 🎙 angielski

Mecze 4. kolejki



SERIE C – GRUPA B

20:45 – CESENA FC – VIRTUS ENTELLA
📺 FIFA+ 🎙 angielski


LIGUE 2

15:00 – HBC LAID – JSB MENAIEL
📺 FIFA+ 🎙 angielski