28/04/24 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – RADOMIAK RADOM – ZAGŁĘBIE LUBIN
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

15:00 – STAL MIELEC – LEGIA WARSZAWA
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
📻 Flashscore 🎙 Paweł Garbacz

17:30 – LECH POZNAŃ – CRACOVIA
📺 CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Adam Marchliński, Adam Szała
📺 TVP Sport
🎙 Jacek Laskowski, Robert Podoliński
📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – ARKA GDYNIA – RESOVIA
📺 Polsat Sport
🎙 Tomasz Włodarczyk, Marcin Kaczmarek

15:00 – POLONIA WARSZAWA – GKS KATOWICE
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński

15:00 – MIEDŹ LEGNICA – ZNICZ PRUSZKÓW
📺 Polsat Box Go
🎙 Marcin Kalita, Adrian Stawski

18:00 – GÓRNIK ŁĘCZNA – BRUK-BET TERMALICA
📺 Polsat Box Go
🎙 Paweł Gołaszewski, Przemysław Łagożny


PREMIER LEAGUE

15:00 – TOTTENHAM – ARSENAL FC
📺 Viaplay 🎙 Piotr Domagała, Michał Zachodny
📻 Flashscore 🎙 Mateusz Orłowski

15:00 – BOURNEMOUTH – BRIGHTON & HA
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

17:30 – NOTTINGHAM FOREST – MANCHESTER CITY
📺 Viaplay, CANAL+ Sport
🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka
📻 Flashscore 🎙 Patryk Popiołek


LA LIGA

14:00 – CADIZ CF – RCD MALLORCA
📺 Eleven Sports 3, Eleven Sports 4
🎙 Michał Wszołek, Łukasz Wiśniowski

16:15 – GRANADA CF – CA OSASUNA
📺 Eleven Sports 3
🎙 Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

18:30 – VILLARREAL CF – RAYO VALLECANO
📺 Eleven Sports 3
🎙 Michał Wszołek, Michał Świerżyński

21:00 – REAL BETIS – SEVILLA FC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda


BUNDESLIGA

15:30 – BORUSSIA M’GLADBACH – UNION BERLIN
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 – FSV MAINZ – FC KÖLN
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban

19:30 – SV DARMSTADT – FC HEIDENHEIM
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Juza, Wojciech Górski


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

12:30 – INTER MEDIOLAN – TORINO FC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

15:00 – BOLOGNA FC – UDINESE CALCIO
📺 Eleven Sports 1
🎙 Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński

18:00 – SSC NAPOLI – AS ROMA
📺 Eleven Sports 1
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 – ATALANTA BC – EMPOLI FC
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Grzyb, Piotr Czachowski

20:45 – ACF FIORENTINA – US SASSUOLO
📺 Eleven Sports 3
🎙 Julian Kowalski, Piotr Czachowski


LIGUE 1

13:00 – FC METZ – LILLE OSC
📺 Eleven Sports 2
🎙 Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
📺 CANAL+ Online 🎙 brak 

15:00 – RC STRASBOURG – OGC NICE
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Grzyb, Adrian Gątarek
📺 CANAL+ Now
🎙 Filip Surma, Marek Jóźwiak

17:05 – STADE RENNAIS – STADE BRESTOIS
📺 Eleven Sports 4
🎙 Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
📺 CANAL+ Online 🎙 brak 

19:00 – OLYMPIQUE LYON – AS MONACO
📺 Eleven Sports 4
🎙 Jakub Ostrowski, Adrian Gątarek
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Edward Durda, Michał Bojanowski

21:00 – OLYMPIQUE MARSYLIA – RC LENS
📺 Eleven Sports 4
🎙 Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Piotr Glamowski, Michał Bojanowski


LIGA PORTUGAL

21:30 – FC PORTO – SPORTING CP
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Świerżyński, Kuba Ostrowski


PREMIERSHIP

13:30 – ST. MIRREN FC – RANGERS FC
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Przemysław Pawlak, Maciej Żurawski

16:00 – DUNDEE FC – CELTIC FC
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Tomasz Lach, Maciej Żurawski


CZESKA FORTUNA LIGA

15:00 – HRADEC KRÁLOVÉ – SLAVIA PRAGA
📺 Polsat Sport Premium 5
🎙 Grzegorz Michalewski, Jacek Cyzio


Super League Greece - Wikipedia

SUPER LEAGUE GREECE

18:30 – PAOK – AEK ATENY
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski


PRVA LIGA

15:00 – NK CELJE – OLIMPIJA LJUBLJANA
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka


J1 LEAGUE

8:00 – GAMBA OSAKA – KASHIMA ANTLERS
📺 YouTube  🎙 angielski


A-LEAGUE

7:00 – SYDNEY FC – PERTH GLORY
📺 YouTube  🎙 angielski

9:00 – MELBOURNE CITY – WESTERN UNITED
📺 YouTube  🎙 angielski


K LEAGUE 1

7:00 – JEONBUK MOTORS – DAEGU
📺 OneFootball 🎙 angielski


INDIAN SUPER LEAGUE

16:00 – MOHUN BAGAN SG – ODISHA
📺 OneFootball 🎙 angielski


ADMIRAL BUNDESLIGA

14:30 – HARTBERG – AUS KLAGENFURT
📺 OneFootball 🎙 brak

14:30 – LASK LINZ – RAPID WIEDEŃ
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – RB SALZBURG – STURM GRAZ
📺 OneFootball 🎙 brak


SUPERLIGAEN

14:00 – OB – HVIDOVRE
📺 OneFootball 🎙 brak

14:00 – VIBORG – RANDERS
📺 OneFootball 🎙 brak

16:00 – NORDSJÆLLAND – BRØNDBY
📺 OneFootball 🎙 brak

18:00 – FC COPENHAGEN – AGF
📺 OneFootball 🎙 brak


PREMIER LIHA

14:30 – KOŁOS KOWALIWKA – FK OŁEKSANDRIJA
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:00 – KRYWBAS KRZYWY RÓG – METALIST CHARKÓW
📺 OneFootball 🎙 angielski

Transmisje płatne


ELITESERIEN

17:00 – LILLESTRØM – HAMKAM
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – FREDRIKSTAD – SANDEFJORD
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – KFUM OSLO – BRANN
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – MOLDE – HAUGESUND
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – STRØMSGODSET – KRISTIANSUND
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – TROMSØ – SARPSBORG
📺 OneFootball 🎙 brak

19:15 – ODD – VIKING
📺 OneFootball 🎙 brak


SLOVAK NIKE LIGA

17:30 – DAC 1904 – SLOVAN
📺 OneFootball 🎙 angielski


PREMJER LIGASY

11:00 – SPARTAK SEMEJ – ORDABASY SZYMKENT
📺 OneFootball 🎙 kazachski

16:00 – ŻETYSU TAŁDYKORGAN – FK AKTÖBE
📺 OneFootball 🎙 kazachski


VIRSLIGA

13:00 – DAUGAVPILS – FK LIEPĀJA
📺 OneFootball 🎙 łotewski

15:00 – JELGAVA – GROBIŅA
📺 OneFootball 🎙 łotewski


VEIKKAUSLIIGA

15:00 – GNISTAN – SJK
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:30 – MARIEHAMN – ILVES
📺 OneFootball 🎙 angielski


BESTA-DEILD KARLA

16:00 – IF VESTRI – HK KOPAVOGUR
📺 OneFootball 🎙 angielski

16:00 – ÍA – FH
📺 OneFootball 🎙 angielski

18:15 – VÍKINGUR R – KA
📺 OneFootball 🎙 angielski

20:30 – KR – BREIDABLIK
📺 OneFootball 🎙 angielski


2. BUNDESLIGA

13:30 – WEHEN WIESBADEN – GREUTHER FÜRTH
📺 Viaplay 🎙 brak

13:30 – FC NÜRNBERG – KARLSRUHER
📺 Viaplay 🎙 brak

13:30 – FC MAGDEBURG – VFL OSNABRÜCK
📺 Viaplay 🎙 brak


FA WOMEN’S SUPER LEAGUE

13:30 – EVERTON FC – ARSENAL FC
📺 Viaplay 🎙 Dawid Szymczak, Weronika Możejko

19:45 – BRISTOL CITY – MANCHESTER CITY
📺 Viaplay 🎙 angielski


 

Share via
Copy link