01/04/23 – SOBOTA

EKSTRAKLASA

15:00 – KORONA KIELCE – MIEDŹ LEGNICA

📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3  🎙 Piotr Laboga, Marcin Żewłakow

17:30 – LEGIA WARSZAWA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K  🎙 Bartosz Gleń, Marcin Baszczyński 

📺 TVP Sport – Maciej Iwański, Robert Podoliński

20:00 – LECHIA GDAŃSK – ŚLĄSK WROCŁAW

📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3  🎙 Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda


FORTUNA 1. LIGA

15:00 – ODRA OPOLE – GÓRNIK ŁĘCZNA

📺 Polsat Box GO

17:30 – WISŁA KRAKÓW – CHROBRY GŁOGÓW

📺 Polsat Box GO, Polsat Sport Extra

20:00 – ARKA GDYNIA – GKS KATOWICE

📺 Polsat Box GO


PREMIER LEAGUE

13:30 – MANCHESTER CITY – LIVERPOOL

📺 Viaplay  🎙 Piotr Domagała, Michał Zachodny

16:00 – MULTILIGA

16:00 – ARSENAL – LEEDS UNITED

📺 Viaplay, CANAL+ Sport 2  🎙 Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

16:00 – BOURNEMOUTH – FULHAM

📺 Viaplay  🎙 Tomasz Górski, Dawid Szymczak

16:00 – BRIGHTON HOVE&ALBION – BRENTFORD 

📺 Viaplay  🎙 Marcin Pawłowski, Michał Borkowski

16:00 – CRYSTAL PALACE – LEICESTER CITY

📺 Viaplay  🎙 Adam Delimat

16:00 – NOTTINGHAM FOREST – WOLVERHAMPTON

📺 Viaplay  🎙 Wojciech Piela, Jarosław Koliński

18:30 – CHELSEA – ASTON VILLA

📺 Viaplay  🎙 Mateusz Juza, Maciej Łuczak


LA LIGA

14:00 – GIRONA – ESPANYOL

📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4  🎙 Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

16:15 – ATHLETIC BILBAO – GETAFE

📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4  🎙 Michał Wszołek, Michał Świerżyński

18:30 – CADIZ – SEVILLA

📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4  🎙 Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:00 – ELCHE – FC BARCELONA

📺 CANAL+ Premium, CANAL+ 4K  🎙 Adam Marchliński, Leszek Orłowski


SERIE A

15:00 – CREMONESE – ATALANTA

📺 Eleven Sports 1  🎙 Michał Grzyb, Piotr Czachowski

18:00 – INTER – FIORENTINA

📺 Eleven Sports 1  🎙 Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

20:45 – JUVENTUS – HELLAS VERONA

📺 Eleven Sports 1  🎙 Julian Kowalski, Tomasz Zieliński


BUNDESLIGA

15:30 – UNION BERLIN – VFB STUTTGART

📺 Viaplay  🎙 Kamil Kania

15:30 – SCHALKE 04 – BAYER LEVERKUSEN

📺 Viaplay  🎙 Dawid Król, Marcin Borzęcki

15:30 – RB LIPSK – FSV MAINZ

📺 Viaplay  🎙 Mateusz Juza, Wojciech Górski

15:30 – SC FREIBURG – HERTHA BERLIN

📺 Viaplay  🎙 Michał Skiba

15:30 – VFL WOLFSBURG – FC AUGSBURG

📺 Viaplay  🎙 Szymon Ratajczak, Mateusz Skierniawski

18:30 – BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA DORTMUND

📺 Viaplay  🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban


LIGUE 1

21:00 – STADE RENNAIS – RC LENS

📺 CANAL+ Sport 5  🎙 Filip Surma, Tomasz Wieszczycki

📺 Eleven Sports 2  🎙 Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski (?), Eleven Sports 4 – Marcin Grzywacz, Mateusz Majak


LIGA PORTUGAL

21:30 – SPORTING – SANTA CLARA

📺 Eleven Sports 3  🎙 Piotr Dumanowski, Adrian Gątarek


EREDIVISIE

15:30 – NEC NIJMEGEN – PSV EINDHOVEN

📺 Polsat Sport Extra


CZESKA FORTUNA LIGA

18:00 – SLAVIA PRAGA – SIGMA OŁOMUNIEC

📺 Polsat Sport Premium 1


CHAMPIONSHIP

13:30 – PRESTON NORTH END – BLACKPOOL

📺 Viaplay  🎙 angielski

16:00 – NORWICH CITY – SHEFFIELD UNITED

📺 Viaplay  🎙 angielski


EWINNER 2. LIGA

13:00 – GÓRNIK POLKOWICE – ZNICZ PRUSZKÓW

📺 WP Pilot

15:00 – GARBARNIA KRAKÓW – WISŁA PUŁAWY

📺 WP Pilot

15:00 – KOTWICA KOŁOBRZEG – RADUNIA STĘŻYCA

📺 WP Pilot

15:00 – POGOŃ SIEDLCE – GKS JASTRZĘBIE

📺 WP Pilot

15:00 – ZAGŁĘBIE II LUBIN – SIARKA TARNOBRZEG

📺 WP Pilot

16:00 – OLIMPIA ELBLĄG – LECH II POZNAŃ

📺 WP Pilot

17:00 – MOTOR LUBLIN – ŚLĄSK II WROCŁAW

📺 WP Pilot

17:00 – POLONIA WARSZAWA – HUTNIK KRAKÓW

📺 WP Pilot


CAF CHAMPIONS LEAGUE

18:00 – PETRO LUANDA – AS VITA

📺 Viaplay  🎙 angielski

21:00 – AL AHLY – AL-HILAL OMDURMAN

📺 Viaplay  🎙 angielski

21:00 – MAMELODI – COTON SPORT

📺 Viaplay  🎙 angielski

0:00 – ESPERNCE TUNIS – BELOUIZDAD

📺 Viaplay  🎙 angielski

0:00 – WYDAD AC – JS KABYLIE

📺 Viaplay  🎙 angielski