02/04/23 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – WISŁA PŁOCK – RADOMIAK RADOM

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Michał Mitrut, Mateusz Rokuszewski

15:00 –  CRACOVIA – WIDZEW ŁÓDŹ

CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 – Robert Skrzyński, Michał Trela

17:30 – LECH POZNAŃ – POGOŃ SZCZECIN

CANAL+ Sport 3, CANAL+4K, CANAL+ Premium – Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – ŁKS ŁÓDŹ – CHOJNICZANKA CHOJNICE

Polsat Box GO, Polsat Sport 

15:00 – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – PUSZCZA NIEPOŁOMICE

Polsat Box GO

18:00 – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – STAL RZESZÓW

Polsat Box GO


PREMIER LEAGUE

15:00 – WEST HAM UNITED – SOUTHAMPTON

Viaplay – Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

17:30 – NEWCASTLE UNITED – MANCHESTER UNITED

Viaplay, CANAL+ Sport – Piotr Domagała, Michał Zachodny


LA LIGA

14:00 – CELTA VIGO – ALMERIA

CANAL+ Now – Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

16:15 – REAL MADRYT – REAL VALLADOLID

Eleven Sports 1 – Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

18:30 – VILLARREAL – REAL SOCIEDAD

CANAL+ Sport 2 – Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:00 – ATLETICO MADRYT – BETIS

Eleven Sports 2 – Eryk Szpruch, Marcin Gazda


SERIE A

12:30 – BOLOGNA – UDINESE

Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 – Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 – AC MONZA – LAZIO

Eleven Sports 2 – Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

15:00 – SPEZIA – SALERNITANA

Eleven Sports 3 – Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

18:00 – AS ROMA – SAMPDORIA

Eleven Sports 2 – Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 – SSC NAPOLI – AC MILAN

Eleven Sports 1, Eleven Sports 4K – Piotr Dumanowski, Dominik Guziak


BUNDESLIGA

15:30 – FC KOLN – BORUSSIA M’GLADBACH

Viaplay – Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

17:30 – WERDER BREMA – TSG HOFFENHEIM

Viaplay – Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz


LIGUE 1

13:00 – LILLE – LORIENT

CANAL+ Sport 2 – Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
Eleven Sports 2 – Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 – ANGERS – OGC NICE

CANAL+ Sport 2 – Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak
Eleven Sports 4 – Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

17:05 – AS MONACO – RC STRASBOURG

CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 5 – Filip Surma, Filip Kapica
Eleven Sports 3 – Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 – PARIS SAINT-GERMAIN – OLIMPIQUE LYON

CANAL+ Sport – Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
Eleven Sports 3 – Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski


LIGA PORTUGAL

19:00 – RIO AVE – BENFICA

Eleven Sports 4  – Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

21:30 – FC PORTO – PORTIMONENSE

Eleven Sports 4  – Sebastian Chabiniak


EREDIVISIE

12:15 – GO AHEAD EAGLES – AJAX AMSTERDAM

Polsat Sport News

14:30 – SPARTA ROTTERDAM – FEYENOORD 

Polsat Sport News


CZESKA FORTUNA LIGA

18:00 – SPARTA PRAGA – ZBROJOVKA BRNO

Polsat Sport Extra


SUPERLEAGUE ELLADA

15:30 – PAOK – AEK ATENY

Sportklub


CINCH PREMIERSHIP (SZKOCJA)

13:00 – ROSS COUNTY – CELTIC

Polsat Sport Extra


2. BUNDESLIGA

13:30 – MAGDEBURG – HANSA ROSTOCK

Viaplay – transmisja bez komentarza

13:30 – SC PADERBORN – GREUTHER FURTH

Viaplay – transmisja bez komentarza

13:30 – HOLSTEIN KIEL – ARMINIA BIELEFELD

Viaplay – transmisja bez komentarza

Share via
Copy link