12/10/23 – CZWARTEK

EURO 2024 – KWALIFIKACJE

18:00 – ŁOTWA 🇱🇻 – 🇦🇲 ARMENIA 
📺 Polsat Sport News
🎙 Grzegorz Michalewski, Przemysław Łagożny

20:45 – WYSPY OWCZE 🇫🇴 – 🇵🇱 POLSKA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Bożydar Iwanow, Maciej Stolarczyk
📺 TVP 1, TVP Sport
🎙 Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
📻 Flashscore 🎙 Mateusz Orłowski
📻 Polskie Radio 1 🎙 Filip Jastrzębski

20:45 – ALBANIA 🇦🇱 – 🇨🇿 CZECHY
📺 Polsat Sport  🎙 Marcin Kalita, Andrzej Niedzielan 

20:45 – HISZPANIA 🇪🇸 – 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 SZKOCJA
📺 Polsat Sport Extra 🎙 Cezary Kowalski, Piotr Urban

20:45 – CHORWACJA 🇭🇷 – 🇹🇷 TURCJA
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙  Sebastian Chabiniak, Marcin Kaczmarek

20:45 – CYPR 🇨🇾 – 🇳🇴 NORWEGIA
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Piotr Przybysz, Dariusz Kubicki 

20:45 – ANDORA 🇦🇩 – 🇽🇰 KOSOWO
📺 Polsat Box Go  🎙 brak

20:45 – BIAŁORUŚ 🇧🇾 – 🇷🇴 RUMUNIA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (CONMEBOL)

22:30 – KOLUMBIA 🇨🇴 – 🇺🇾 URUGWAJ
📺 Eleven Sports 1 🎙 Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

1:00 – BOLIWIA 🇧🇴 – 🇪🇨 EKWADOR
📺 FIFA+  🎙 angielski

1:00 – ARGENTYNA 🇦🇷 – 🇵🇾 PARAGWAJ
📺 FIFA+  🎙 angielski

2:00 – CHILE 🇨🇱 – 🇵🇪 PERU
📺 Eleven Sports 1 🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

2:30 – BRAZYLIA 🇧🇷 – 🇻🇪 WENEZUELA
📺 FIFA+  🎙 angielski

*W nocy z czwartku na piątek


LIGA NARODÓW CONCACAF

Dywizja A:

00:00 – SURINAM 🇸🇷 – 🇭🇹 HAITI
📺 YouTube  🎙 angielski

01:00 – GRENADA 🇬🇩 – 🇯🇲 JAMAJKA
📺 YouTube  🎙 angielski

03:00 – KUBA 🇨🇺 – 🇭🇳 HONDURAS
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja B:

21:00 – SINT MAARTEN 🇸🇽 – 🇰🇳 SAINT KITTS I NEVIS
📺 YouTube  🎙 angielski

02:00 – SAINT LUCIA 🇱🇨 – 🇬🇵 GWADELUPA
📺 YouTube  🎙 angielski

Dywizja C:

23:00 – DOMINIKA 🇩🇲 – 🇻🇬 BRYTYJSKIE WYSPY DZIEWICZE
📺 YouTube  🎙 angielski

01:00 – BONAIRE 🇧🇶 – 🇦🇮 ANGUILLA
📺 YouTube  🎙 angielski

*W nocy z czwartku na piątek


MECZE TOWARZYSKIE

19:00 – SZWECJA 🇸🇪 – 🇲🇩 MOŁDAWIA
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Tomasz Lach, Piotr Kobierecki

19:00 – GRUZJA 🇬🇪 – 🇹🇭 TAJLANDIA
📺 Polsat Box Go  🎙 brak


 

Share via
Copy link