16/02/24 – PIĄTEK

EKSTRAKLASA

18:00 – RADOMIAK RADOM – POGOŃ SZCZECIN
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Family
🎙 Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

20:30 – ŚLĄSK WROCŁAW – STAL MIELEC
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Robert Skrzyński, Kamil Kosowski


FORTUNA 1. LIGA

18:00 – GÓRNIK ŁĘCZNA – MIEDŹ LEGNICA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Szymon Rojek, Marcin Kaczmarek

20:30 – GKS TYCHY – ODRA OPOLE
📺 Polsat Sport News
🎙 Tomasz Włodarczyk, Artur Skowronek


LA LIGA

21:00 – VILLARREAL CF – GETAFE CF
📺 CANAL+ Sport 2
🎙 Piotr Laboga, Grzegorz Kaczmarczyk


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

20:30 – FC KÖLN – WERDER BREMA
📺 Viaplay 🎙 Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

19:00 – TORINO FC – US LECCE
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski

21:00 – INTER MEDIOLAN – US SALERNITANA
📺 Eleven Sports 1
🎙 Julian Kowalski, Tomasz Zieliński


LIGUE 1

21:00 – OLYMPIQUE LYON – OGC NICE
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Krzysztof Marciniak, Filip Kapica

📺 Eleven Sports 2
🎙 Dominik Guziak, Mateusz Majak


EREDIVISIE

20:00 – PSV EINDHOVEN – HERACLES ALMELO
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Paweł Ślęzak, Przemysław Łagożny


SUPERLIGAEN

19:00 – VIBORG FF – ODENSE BK
📺 OneFootball 🎙 angielski


SLOVAK NIKE LIGA

17:30 – DUKLA BAŃSKA BYSTRZYCA – AS TRENČÍN
📺 OneFootball 🎙 angielski


A-LEAGUE

09:45 – WESTERN UNITED – NEWCASTLE JETS
📺 YouTube  🎙 angielski


INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – CHENNAIYIN FC – KERALA BLASTERS
📺 OneFootball 🎙 angielski


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

21:00 – WEST BROMWICH ALBION – SOUTHAMPTON
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania


2. BUNDESLIGA

18:30 – HERTHA BSC – SC MAGDEBURG
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król

18:30 – HANNOVER 96 – GREUTHER FÜRTH
📺 Viaplay 🎙 angielski


FA WOMEN’S SUPER LEAGUE

20:15 – CHELSEA FC – MANCHESTER CITY
📺 Viaplay 🎙 Dawid Szymczak, Weronika Możejko


FRAUEN BUNDESLIGA

18:30 – RB LIPSK – EINTRACHT FRANKFURT
📺 Viaplay 🎙 angielski


BEACH SOCCER – MISTRZOSTWA ŚWIATA

12:30 – KOLUMBIA 🇨🇴 – 🇯🇵 JAPONIA
📺 FIFA+ 🎙 angielski

14:00 – PORTUGALIA 🇵🇹 – 🇲🇽 MEKSYK
📺
TVP Sport
🎙 Maciej Piotrowski, Marek Górecki
📺 FIFA+ 🎙 angielski

16:30 – SENEGAL 🇸🇳 – 🇧🇾 BIAŁORUŚ
📺 FIFA+ 🎙 angielski

18:00 – BRAZYLIA 🇧🇷 – 🇴🇲 OMAN
📺
sport.tvp.pl
🎙 Jan Sławiński, Krzysztof Kuchciak

📺 FIFA+ 🎙 angielski