25/02/24 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – PUSZCZA NIEPOŁOMICE – ZAGŁĘBIE LUBIN
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Robert Skrzyński, Michał Trela 

15:00 – WIDZEW ŁÓDŹ – GÓRNIK ZABRZE
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3
🎙 Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski 

17:30 – KORONA KIELCE – LEGIA WARSZAWA
📺 CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki 
📺 TVP Sport
🎙 Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn 
📻 Flashscore 🎙 Piotr Świniarski 


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – ARKA GDYNIA – STAL RZESZÓW
📺 Polsat Sport 
🎙 Tomasz Lach, Marcin Kaczmarek

15:00 – ZNICZ PRUSZKÓW – LECHIA GDAŃSK
📺 Polsat Sport Premium 1 
🎙 Paweł Gołaszewski, Adrian Stawski

18:00 – RESOVIA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
📺 Polsat Box Go 
🎙 Jakub Żelepień, Maciej Żurawski


PREMIER LEAGUE

14:30 – WOLVERHAMPTON – SHEFFIELD UNITED
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Wojciech Piela


EFL CUP – FINAŁ

16:00 – CHELSEA FC – LIVERPOOL FC
📺 Viaplay  🎙 Adrian Olek, Michał Gutka
📻 Flashscore 🎙 Paweł Garbacz


LA LIGA

14:00 – CADIZ CF – CELTA VIGO
📺 CANAL+ Now
🎙 Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała

16:15 – REAL BETIS – ATHLETIC BILBAO
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Wszołek, Łukasz Wiśniowski

18:30 – UD LAS PALMAS – CA OSASUNA
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Piotr Laboga, Leszek Orłowski

21:00 – REAL MADRYT – SEVILLA FC
📺 Eleven Sports 2
🎙 Eryk Szpruch, Marcin Gazda
📻 Flashscore 🎙 Piotr Świniarski


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

15:30 – EINTRACHT FRANKFURT – VFL WOLFSBURG
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Juza, Radosław Gilewicz

17:30 – BORUSSIA DORTMUND – TSG HOFFENHEIM
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Borek, Tomasz Urban

19:30 – FC AUGSBURG – SC FREIBURG
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król, Marcin Borzęcki


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

12:30 – JUVENTUS FC – FROSINONE CALCIO
📺 Eleven Sports 1
🎙 Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

15:00 – CAGLIARI CALCIO – SSC NAPOLI
📺 Eleven Sports 1
🎙 Eryk Szpruch, Marcin Nowomiejski

18:00 – US LECCE – INTER MEDIOLAN
📺 Eleven Sports 1
🎙 Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 – AC MILAN – ATALANTA BC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak


LIGUE 1

13:00 – RC LENS – AS MONACO
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Wszołek, Michał Świrkula
📺 CANAL+ Sport 2
🎙 Tomasz Witas, Filip Kapica 

15:00 – OGC NICE – CLERMONT FOOT 
📺 Eleven Sports 3, Eleven Sports 4
🎙 Michał Grzyb, Adrian Gątarek
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Edward Durda, Michał Bojanowski

17:05 – PARIS SAINT-GERMAIN – STADE RENNAIS
📺 Eleven Sports 3
🎙 Marcin Grzywacz, Michał Świrkula
📺 CANAL+ Sport 2
🎙 Piotr Glamowski, Marek Jóźwiak

20:45 – OLYMPIQUE MARSYLIA – MONTPELLIER HSC
📺 Eleven Sports 3
🎙 Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
📺 CANAL+ Sport 2, CANAL+ Sport 5
🎙 Filip Surma, Michał Bojanowski


EREDIVISIE

14:30 – ALMERE CITY – FEYENOORD
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Tomasz Włodarczyk, Przemysław Łagożny

16:45 – AZ ALKMAAR – AFC AJAX
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński


LIGA PORTUGAL

19:00 – SL BENFICA – PORTIMONENSE
📺 Eleven Sports 4
🎙 Michał Grzyb, Sebastian Chabiniak

21:30 – RIO AVE FC – SPORTING CP
📺 Eleven Sports 4
🎙 Michał Świerżyński, Jakub Ostrowski


SAUDI PRO LEAGUE

18:00 – AL SHABAB – AL NASSR
📺 Polsat Sport Extra 
🎙 Mateusz Stefanik, Piotr Urban


CZESKA FORTUNA LIGA

15:00 – SLAVIA PRAGA – FK PARDUBICE
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Marcin Kalita, Jacek Cyzio

18:00 – FC SLOVACKO – SPARTA PRAGA
📺 Polsat Sport News
🎙 Marcin Kalita, Przemysław Łagożny


PREMIERSHIP

13:00 – MOTHERWELL FC – CELTIC FC
📺 Polsat Sport News 
🎙 Przemysław Pawlak, Maciej Żurawski


Super League Greece - Wikipedia

GREECE SUPER LEAGUE

18:30 – ARIS FC – VOLOS FC
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski


MAJOR LEAGUE SOCCER

20:30 – CINCINATTI FC – TORONTO FC
📺 AppleTV  🎙 angielski

23:00 – NASHVILLE SC – NEW YORK RED BULLS
📺 AppleTV  🎙 angielski

*3:00 – LOS ANGELES GALAXY – INTER MIAMI
📺 AppleTV  🎙 angielski

* Nocą z niedzieli na poniedziałek.


J1 LEAGUE

6:00 – TOKYO VERDY – YOKOHAMA F-MARINOS
📺 YouTube  🎙 angielski


CFA SUPERCUP

9:00 – SHANGHAI PORT – SHANGHAI SHENHUA
📺 Weibo  🎙 chiński


A-LEAGUE

7:00 – MELBOURNE VICTORY – CENTRAL COAST MARINERS
📺 YouTube  🎙 angielski

7:00 – NEWCASTLE JETS – MACARTHUR FC
📺 YouTube  🎙 angielski


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – KERALA BLASTERS FC – FC GOA
📺 OneFootball 🎙 angielski


undefined

SWISS SUPER LEAGUE

14:15 – FC LUGANO – FC ZURICH
📺 OneFootball 🎙 angielski

16:30 – FC LAUSANNE – FC WINTERTHUR
📺 OneFootball 🎙 angielski

16:30 – YOUNG BOYS BSC – FC SERVETTE
📺 OneFootball 🎙 angielski


ADMIRAL BUNDESLIGA

14:30 – AUSTRIA KLAGENFURT – BW LINZ
📺 OneFootball 🎙 angielski

14:30 – WSG TIROL – STURM GRAZ
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:00 – RAPID WIEDEŃ – AUSTRIA WIEDEŃ
📺 OneFootball 🎙 angielski


SLOVAK NIKE LIGA

15:00 – AS TRENČÍN – SLOVAN BRATYSŁAWA
📺 OneFootball  🎙 angielski

17:30 – FK PODBREZOVA – DAC 1904
📺 OneFootball  🎙 angielski


SUPERLIGAEN

14:00 – HVIDOVRE IF – VIBORG
📺 OneFootball 🎙 angielski

14:00 – VEJLE BK – SILKEBORG IF
📺 OneFootball 🎙 angielski

16:00 – ODENSE BOLDKLUB – BRONDBY IF
📺 OneFootball 🎙 angielski

18:00 – AARHUS GF – MIDTJYLLAND FC
📺 OneFootball 🎙 angielski


T&T PRO LEAGUE

20:45 – TIGER TANKS CLUB SANDO – CENTRAL FC
📺 FIFA+  🎙 angielski


2. BUNDESLIGA

13:30 – FORTUNA DUSSELDORF – FC HANSA ROSTOCK
📺 Viaplay 🎙 brak 

13:30 – GREUTHER FURTH – FC NURNBERG
📺 Viaplay 🎙 brak

13:30 – HAMBURGER SV – SV ELVERSBERG
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król


2. LIGA

12:00 – STOMIL OLSZTYN – WISŁA PUŁAWY
📺 sport.tvp.pl
🎙 Jan Sławiński, Dawid Sut



BEACH SOCCER – MISTRZOSTWA ŚWIATA 2024 – 1/2

 

15:00 – MECZ O 3 MIEJSCE
📺
TVP Sport
🎙 Sławomir Kwiatkowski, Marek Górecki 
📺 FIFA+ 🎙 angielski

16:30 – FINAŁ
📺
sport.tvp.pl
🎙
Michał Zawacki, Marek Górecki 
📺 FIFA+ 🎙 angielski