14/03/24 – CZWARTEK

LIGA EUROPY – 1/8

18:45 – SLAVIA PRAGA – AC MILAN
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Michał Borkowski

18:45 – WEST HAM UNITED – SC FREIBURG
📺 Viaplay 🎙 Szymon Ratajczak, Wojciech Piela

18:45 – RANGERS FC – SL BENFICA
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Adam Delimat

18:45 – VILLARREAL CF – OLYMPIQUE MARSYLIA
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania, Michał Skiba

21:00 – BRIGHTON & HA – AS ROMA
📺 Viaplay 🎙 Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

21:00 – ATALANTA BC – SPORTING CP
📺 Viaplay 🎙 Adam Delimat, Michał Borkowski

21:00 – BAYER LEVERKUSEN – QARABAĞ FK
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Juza, Wojciech Górski

21:00 – LIVERPOOL FC – SPARTA PRAGA
📺 Viaplay 🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka


LIGA KONFERENCJI EUROPY – 1/8

18:45 – ACF FIORENTINA – MACCABI HAJFA
📺 Viaplay 🎙 Grzegorz Milko, Aleksander Bernard

18:45 – FENERBAHÇE SK – ROYALE UNION SG
📺 Viaplay 🎙 Marcin Borzęcki, Filip Cieśliński

18:45 – PAOK FC – DINAMO ZAGRZEB
📺 Viaplay 🎙 brak

18:45 – VIKTORIA PILZNO – SERVETTE FC
📺 Viaplay 🎙 brak

21:00 – OSC LILLE – STURM GRAZ
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król, Dominik Piechota

21:00 – ASTON VILLA – AFC AJAX
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

21:00 – CLUB BRUGGE – MOLDE FK
📺 Viaplay 🎙 brak

21:00 – MACCABI TEL AWIW – OLYMPIAKOS SFP
📺 Viaplay 🎙 brak


PRVA LIGA

16:45 – FC KOPER – NK CELJE
📺 SportKlub 🎙 Tomasz Górski


LIGA MISTRZÓW CONCACAF – 1/8

1:00 – LD ALAJUELENSE – NEW ENGLAND REVOLUTION
📺 YouTube  🎙 angielski

3:15 – CF MONTERREY – FC CINCINNATI
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy z czwartku na piątek


PUCHAR AFC – 1/2

11:00 – ODISHA FC – CENTRAL COAST MARINERS
📺 YouTube 🎙 angielski


A-LEAGUE

9:00 – WESTERN UNITED – MELBOURNE VICTORY
📺 YouTube  🎙 angielski


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – FC GOA – BENGALURU FC
📺 OneFootball 🎙 angielski


LIGA PRIMERA DE NICARAGUA

22:00 – MATAGALPA FC – REAL ESTELÍ FC
📺 YouTube  🎙 hiszpański

2:00 – CD OCOTAL – CD WALTER FERRETTI
📺 YouTube  🎙 hiszpański

W nocy z czwartku na piątek



LEAGUE TWO


21:00 – SALFORD CITY – STOCKPORT COUNTY
📺 Viaplay 🎙 angielski



SUPER D-1

13:30 – FC NOUADHIBOU – AS POMPIER
📺 FIFA+  🎙 angielski


LIGA MISTRZÓW KOBIET OFC

2:00 – AS ACADEMY FÉMININE – AUCKLAND UNITED
📺 FIFA+  🎙 angielski

5:00 – LABASA WOMEN FC – VEITONGO FC
📺 FIFA+  🎙 angielski

W nocy z środy na czwartek
Mecze grupy B