03/04/24 – ŚRODA

PUCHAR POLSKI – 1/2

17:30 – WISŁA KRAKÓW – PIAST GLIWICE
📺 Polsat Sport Extra, Super Polsat
🎙 Szymon Rojek, Maciej Żurawski
📻 Flashscore 🎙 Paweł Garbacz 

20:30 – POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
📺 Polsat Sport Extra, Super Polsat
🎙 Bożydar Iwanow, Maciej Stolarczyk

📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski
📻 Radio Białystok 🎙 Jerzy Kułakowski


PREMIER LEAGUE

20:30 – BRENTFORD FC – BRIGHTON & HA
📺 Viaplay 🎙 Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela

20:30 – ARSENAL FC – LUTON TOWN
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pełka, Paweł Grabowski
📻 Flashscore 🎙 Bartłomiej Pilecki

21:15 – MANCHESTER CITY – ASTON VILLA
📺 Viaplay, CANAL+ Sport 2
🎙 Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak
📻 Flashscore 🎙 Tomasz Górski

Multi Premier League od 20:25 w Viaplay


undefined

PUCHAR WŁOCH – 1/2

21:00 – ACF FIORENTINA – ATALANTA BC
📺 Polsat Sport News
🎙 Marcin Lepa, Przemysław Łagożny


PUCHAR NIEMIEC – 1/2

20:45 – BAYER LEVERKUSEN – FORTUNA DÜSSELDORF
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak


COPA LIBERTADORES

2:30 – CA SAN LORENZO – SE PALMEIRAS
📺 Polsat Sport
🎙 Bartłomiej Rabij, Piotr Kobierecki

W nocy z środy na czwartek


LIGA MISTRZÓW CONCACAF – 1/4

2:00 – INTER MIAMI – CF MONTERREY
📺 YouTube  🎙 angielski

4:00 – CS HEREDIANO – CF PACHUCA
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy z środy na czwartek


Super League Greece - Wikipedia

GREECE SUPER LEAGUE

18:30 – PAOK FC – PAS LAMIA
📺 SportKlub  🎙 Adam Kotleszka


J1 LEAGUE

12:00 – YOKOHAMA F・M – KAWASAKI FRONTALE
📺 YouTube  🎙 angielski

12:30 – FC TOKYO – URAWA REDS
📺 YouTube  🎙 angielski


A-LEAGUE

12:45 – PERTH GLORY – SYDNEY FC
📺 YouTube  🎙 angielski


THAI LEAGUE 1

14:00 – BG PATHUM UNITED – BURIRAM UNITED
📺 YouTube  🎙 tajski


Indian Super League - Wikipedia

INDIAN SUPER LEAGUE

16:00 – KERALA BLASTERS – EAST BENGAL
📺 OneFootball 🎙 angielski


K LEAGUE 1

12:30 – FC SEOUL – GIMCHEON SANGMU
📺 OneFootball  🎙 angielski


undefined

SWISS SUPER LEAGUE

20:30 – SERVETTE FC – FC STADE LAUSANNE
📺 OneFootball 🎙 angielski

20:30 – FC ZÜRICH – FC WINTERTHUR
📺 OneFootball 🎙 angielski


VIRSLIGA

16:00 – FK METTA – BFC DAUGAVPILS
📺 OneFootball  🎙 angielski

18:00 – FK RFS – FK JELGAVA
📺 OneFootball  🎙 angielski


T&T PREMIER LEAGUE

0:00 – POLICE FC – CALEDONIA UTD
📺 FIFA+  🎙 angielski

2:10 – DEFENCE FORCE – AC PORT OF SPAIN
📺 FIFA+  🎙 angielski

W nocy z środy na czwartek


ETHIOPIAN HIGHER LEAGUE

10:00 – BATU KETEMA – KAFA BUNNA
📺 FIFA+  🎙 angielski


UAE PRESTIDENT’S CUP – 1/4

19:30 – ITTIHAD KALBA – AL AIN
📺 FIFA+  🎙 angielski