05/05/24 – NIEDZIELA

EKSTRAKLASA

12:30 – WARTA POZNAŃ – WIDZEW ŁÓDŹ
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Adam Zakrzewski, Adam Szała

15:00 – KORONA KIELCE – PIAST GLIWICE
📺 CANAL+ Sport 3
🎙 Piotr Glamowski, Mateusz Rokuszewski 

17:30 – LEGIA WARSZAWA – RADOMIAK RADOM 
📺 CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Adam Marchliński, Michał Żewłakow 
📺 TVP Sport
🎙 Jacek Laskowski, Robert Podoliński
📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski


FORTUNA 1. LIGA

12:40 – BRUK-BET TERMALICA – POLONIA WARSZAWA
📺 Polsat Box Go 
🎙 Paweł Gołaszewski, Marcin Kaczmarek

15:00 – WISŁA PŁOCK – MOTOR LUBLIN
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Tomasz Włodarczyk, Tomasz Łapiński

18:00 – ZNICZ PRUSZKÓW – CHROBRY GŁOGÓW
📺 Polsat Box Go
🎙 Jakub Żelepień, Marcin Kaczmarek


PREMIER LEAGUE

15:00 – BRIGHTON & HA – ASTON VILLA
📺 Viaplay 🎙 Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak 

15:00 – CHELSEA FC – WEST HAM UNITED 
📺 Viaplay 🎙 Przemysław Pełka, Paweł Grabowski 

17:30 – LIVERPOOL FC – TOTTENHAM
📺 Viaplay 🎙 Andrzej Twarowski, Michał Gutka
📻 Flashscore 🎙 Piotr Świniarski


LA LIGA

14:00 – CA OSASUNA – REAL BETIS
📺 CANAL+ Sport 
🎙 Tomasz Witas, Leszek Orłowski 

16:15 – CELTA VIGO – VILLARREAL CF
📺 Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 
🎙 Michał Świerżyński, Marcin Gazda

18:30 – VALENCIA CF – CD ALAVÉS
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała 

21:00 – SEVILLA FC – GRANADA CF
📺 Eleven Sports 2, Eleven Sports 4
🎙 Łukasz Wiśniowski, Adrian Gątarek 

21:00 – RAYO VALLECANO – UD ALMERÍA
📺 CANAL+ Sport 5
🎙 Michał Kornacki, Grzegorz Kaczmarczyk


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

12:30 – CAGLIARI CALCIO – US LECCE 
📺 Eleven Sports 1
🎙 Eryk Szpruch, Tomasz Zieliński

15:00 – HELLAS VERONA – ACF FIORENTINA
📺 Eleven Sports 1
🎙 Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

15:00 – EMPOLI FC – FROSINONE CALCIO
📺 Eleven Sports 2
🎙 Michał Grzyb, Mikołaj Kruk 

18:00 – AC MILAN – GENOA CFC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

20:45 – AS ROMA – JUVENTUS FC
📺 Eleven Sports 1
🎙 Piotr Dumanowski, Dominik Guziak


BUNDESLIGA

15:30 – UNION BERLIN – VFL BOCHUM 
📺 Viaplay 🎙 Kamil Kania, Radosław Gilewicz 

17:30 – EINTRACHT FRANKFURT – BAYER LEVERKUSEN 
📺 Viaplay 🎙 Rafał Wolski, Tomasz Urban 

19:30 – FC HEIDENHEIM – FSV MAINZ 
📺 Viaplay 🎙 Mateusz Borek, Marcin Borzęcki


EREDIVISIE

12:15 – PSV EINDHOVENSPARTA ROTTERDAM 
📺 Polsat Sport 3
🎙 Szymon Rojek, Przemysław Łagożny

14:30 – FC VOLENDAM – AFC AJAX 
📺 Polsat Sport 3
🎙 Cezary Kowalski, Piotr Kobierecki

20:00 – FEYENOORD – PEC ZWOLLE
📺 Polsat Sport Premium 6
🎙 Piotr Przybysz, Przemysław Łagożny


LIGA PORTUGAL

21:30 – FC FAMALICAO – SL BENFICA
📺 Eleven Sports 3
🎙 Michał Grzyb, Jakub Ostrowski


JUPILER PRO LEAGUE

13:30 – ROYAL ANTWERP – CLUB BRUGGE
📺 Eleven Sports 3
🎙 Sebastian Chabiniak, Rafał Wyrzykowski


CZESKA FORTUNA LIGA

18:00 – FC SLOVACKO – SPARTA PRAGA
📺 Polsat Sport Premium 5
🎙 Marcin Kalita, Jacek Cyzio


PREMIERSHIP

14:00 – RANGERS FC – KILMARNOCK FC
📺 Polsat Sport Premium 4
🎙 Przemysław Pawlak, Maciej Żurawski


PRVA LIGA

15:00 – NK RADOMLJE – NK ROGASKA
📺 SportKlub 🎙 Adam Kotleszka


MAJOR LEAGUE SOCCER

22:00 – NEW YORK CITY – COLORADO RAPIDS
📺 AppleTV  🎙 angielski

0:45 – SEATTLE SOUNDERS – LA GALAXY
📺 AppleTV  🎙 angielski

W tej kolejce, transmisje wszystkich meczów MLS są bezpłatne


PUCHAR AFC – FINAŁ

18:00 – AL AHED – CENTRAL COAST MARINERS
📺 YouTube  🎙 angielski


A-LEAGUE – PLAY OFF

9:00 – MELBOURNE VICTORY – MELBOURNE CITY
📺 YouTube  🎙 angielski


K LEAGUE 1

7:00 – SUWON – GANGWON
📺 OneFootball 🎙 angielski


ADMIRAL BUNDESLIGA

14:30 – STURM – HARTBERG
📺 OneFootball 🎙 brak

14:30 – AUS KLAGENFURT – LASK
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – RAPID – RB SALZBURG
📺 OneFootball 🎙 brak


SWISS SUPER LEAGUE

14:15 – BASEL – LUZERN
📺 OneFootball 🎙 francuski

16:30 – FC ZÜRICH – BSC YOUNG BOYS
📺 OneFootball 🎙 francuski

16:30 – YVERDON – LAUSANNE
📺 OneFootball 🎙 francuski


SUPERLIGAEN

14:00 – HVIDOVRE – VIBORG
📺 OneFootball 🎙 brak

14:00 – LYNGBY – RANDERS
📺 OneFootball 🎙 brak

16:00 – SILKEBORG – FC COPENHAGEN
📺 OneFootball 🎙 brak

18:00 – MIDTJYLLAND – BRØNDBY
📺 OneFootball 🎙 brak


SLOVAK NIKE LIGA

17:30 – PODBREZOVÁ – DAC 1904
📺 OneFootball 🎙 angielski


VIRSLIGA

13:00 – VALMIERA FC – RFS
📺 OneFootball 🎙 łotweski

15:00 – FK AUDA – RIGA FC
📺 OneFootball 🎙 łotweski


PREMIER LIHA

12:00 – POLISSYA – ZORYA
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:00 – SHAKHTAR DONETSK – CHORNOMORETS
📺 OneFootball 🎙 angielski

Transmisje płatne


VEIKKAUSLIIGA

15:00 – GNISTAN – HAKA
📺 OneFootball 🎙 angielski

17:30 – MARIEHAMN – INTER TURKU
📺 OneFootball 🎙 angielski


BESTA-DEILD KARLA

18:00 – KA – KR
📺 OneFootball 🎙 angielski

19:00 – STJARNAN – ÍA
📺 OneFootball 🎙 angielski

21:15 – HK KOPAVOGUR – VÍKINGUR R
📺 OneFootball 🎙 angielski

21:15 – FRAM – FYLKIR REYKJAVIK
📺 OneFootball 🎙 angielski


ELITESERIEN

17:00 – SANDEFJORD – MOLDE
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – BODØ/GLIMT – STRØMSGODSET
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – HAUGESUND – KFUM OSLO
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – KRISTIANSUND – HAMKAM
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – ODD – FREDRIKSTAD
📺 OneFootball 🎙 brak

17:00 – SARPSBORG – LILLESTRØM
📺 OneFootball 🎙 brak

19:15 – VIKING – TROMSØ
📺 OneFootball 🎙 brak


2. BUNDESLIGA

13:30 – HANNOVER 96 – SC PADERBORN
📺 Viaplay 🎙 brak 

13:30 – SV ELVERSBERG – HERTHA BSC
📺 Viaplay 🎙 brak

13:30 – WEHEN WIESBADEN – HOLSTEIN KIEL
📺 Viaplay 🎙 brak


2 LIGA

16:00 – ZAGŁĘBIE II LUBIN – POGOŃ SIEDLCE
📺 WP Pilot


ORLEN EKSTRALIGA

11:45 – POGOŃ SZCZECIN – UKS SMS ŁÓDŹ
📺
TVP Sport
🎙 Jan Sławiński, Maciej Laskowski 


LIGA MISTRZÓW FUTSALU

Mecz o 3 miejsce
15:00 – SL BENFICA – SPORTING CP
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Marek Górecki, Krzysztof Kuchciak

Finał
18:00 – FC BARCELONA – PALMA FUTSAL
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Marek Górecki, Krzysztof Kuchciak


 

Share via
Copy link