08/03/24 – PIĄTEK

EKSTRAKLASA

18:00 – PIAST GLIWICE – RADOMIAK RADOM
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ Family
🎙 Marcin Rosłoń, Adam Szała

20:30 – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ŚLĄSK WROCŁAW
📺 CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3, CANAL+ 4K
🎙 Adam Marchliński, Michał Żewłakow
📺 TVP Sport
🎙 Maciej Iwański, Robert Podoliński
📻 Flashscore 🎙


FORTUNA 1. LIGA

18:00 – ZNICZ PRUSZKÓW – BRUK-BET TERMALICA
📺 Polsat Box Go
🎙 Paweł Gołaszewski, Adrian Stawski

20:30 – ARKA GDYNIA – WISŁA KRAKÓW
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Szymon Rojek, Marcin Kaczmarek
📻 Flashscore 🎙


LA LIGA

21:00 – FC BARCELONA – RCD MALLORCA
📺 CANAL+ Premium
🎙 Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
📻 Flashscore 🎙


Bundesliga - Wikipedia

BUNDESLIGA

20:30 – VFB STUTTGART – UNION BERLIN
📺 Viaplay 🎙 Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz


Italian Serie A logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

SERIE A

20:45 – SSC NAPOLI – TORINO FC
📺 Eleven Sports 1, Eleven Sports 4
🎙 Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski


LIGUE 1

21:00 – OGC NICE – MONTPELLIER HSC
📺 CANAL+ Sport 5
🎙
Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki
📺 Eleven Sports 2
🎙 Mateusz Majak, Rafał Wyrzykowski


EREDIVISIE

20:00 – GO AHEAD EAGLES – PSV EINDHOVEN
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Cezary Kowalski, Przemysław Łagożny


LIGA PORTUGAL

19:45 – PORTIMONENSE SC – FC PORTO
📺 Eleven Sports 3
🎙 Michał Świerżyński, Marcin Gazda


SAUDI PRO LEAGUE

15:00 – AL RIJAD – AL HILAL
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Mateusz Stefanik, Roman Kołtoń


LIGA MISTRZÓW OFC – BARAŻE

2:00 – AUCKLAND CITY – WELLINGTON OLYMPIC
📺 FIFA+  🎙 angielski

W nocy z piątku na sobotę


SUPERLIGAEN

19:00 – HVIDOVRE IF – FC NORDSJÆLLAND
📺 OneFootball 🎙 angielski


INDIAN SUPER LEAGUE

15:00 – JAMSHEDPUR – MUMBAI CITY
📺 OneFootball 🎙 angielski


SLOVAK NIKE LIGA

17:30 – MFK RUŽOMBEROK – SLOVAN BRATISLAVA
📺 OneFootball 🎙 angielski


VIRSLIGA

17:00 – FK AUDA – FK RFS
📺 OneFootball  🎙 angielski


PREMIER LIHA

14:30 – METALIST CHARKÓW – ŁNZ CZERKASY
📺 OneFootball  🎙 angielski

17:00 – SZACHTAR DONIECK – KOŁOS KOWALIWKA
📺 OneFootball  🎙 angielski

Transmisje płatne


A-LEAGUE

9:45 – WS WANDERERS – WESTERN UNITED
📺 YouTube  🎙 angielski



SUPER D-1

20:45 – NOUAKCHOTT KINGS – AMICALE DOUANES
📺 FIFA+  🎙 angielski


LEBANESE LEAGUE

13:15 – BOURJ FC – AL ANSAR
📺 FIFA+ 🎙 angielski


EFL Championship Logo | English football league ...

CHAMPIONSHIP

21:00 – SHEFFIELD WEDNESDAY – LEEDS UNITED
📺 Viaplay 🎙 Tomasz Górski 


2. BUNDESLIGA

18:30 – FORTUNA DÜSSELDORF – HAMBURGER SV
📺 Viaplay 🎙 Dawid Król 

18:30 – EINTRACHT BRUNSZWIK – HANSA ROSTOCK
📺 Viaplay 🎙 brak


2. LIGA

18:00 – POLONIA BYTOM – GKS JASTRZĘBIE
📺 TVP Sport
🎙 Aleksander Roj, Grzegorz Goncerz

18:00 – KKS KALISZ – ŁKS II ŁÓDŹ
📺 WP Pilot 


FRAUEN BUNDESLIGA

18:30 – SGS ESSEN – MSV DUISBURG
📺 Viaplay 🎙 angielski