21/03/24 – CZWARTEK

EURO 2024 – BARAŻE

18:00 – GRUZJA 🇬🇪 – 🇱🇺 LUKSEMBURG
📺 Polsat Sport Fight
🎙 Cezary Kowalski, Marek Gołębiewski

20:45 – POLSKA 🇵🇱 – 🇪🇪 ESTONIA
📺 TVP 1, TVP Sport
🎙 Mateusz Borek, Robert Podoliński
📻 Flashscore 🎙 Maciej Skomarowski

20:45 – WALIA 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿 – 🇫🇮 FINLANDIA
📺 Polsat Sport
🎙 Bożydar Iwanow, Maciej Stolarczyk

20:45 – BOŚNIA I HERCEGOWINA 🇧🇦 – 🇺🇦 UKRAINA
📺 Polsat Sport Extra
🎙 Grzegorz Michalewski, Dariusz Kubicki

20:45 – IZRAEL 🇮🇱 – 🇮🇸 ISLANDIA
📺 Polsat Sport Premium 1
🎙 Piotr Przybysz, Jacek Cyzio

20:45 – GRECJA 🇬🇷 – 🇰🇿 KAZACHSTAN
📺 Polsat Sport Premium 3
🎙 Tomasz Lach, Piotr Kobierecki


2026 FIFA World Cup - Wikipedia

MISTRZOSTWA ŚWIATA 2026 – KWALIFIKACJE (AFC)

9:00 – TAJWAN 🇹🇼 – 🇰🇬 KIRGISTAN
📺 YouTube  🎙 kirgiski

10:00 – PAKISTAN 🇵🇰 – 🇯🇴 JORDANIA
📺 Alkass 1  🎙 arabski

10:10 – AUSTRALIA 🇦🇺 – 🇱🇧 LIBAN
📺 YouTube  🎙 angielski

11:23 – JAPONIA 🇯🇵 – 🇰🇵 KOREA PÓŁNOCNA
📺 YouTube  🎙 japoński
📺 Aio Sport  🎙 perski

12:00 – KOREA POŁUDNIOWA 🇰🇷 – 🇹🇭 TAJLANDIA
📺 YouTube  🎙 tajski

12:30 – BIRMA 🇲🇲 – 🇸🇾 SYRIA
📺 Twitch  🎙 birmański

13:00 – HONG KONG 🇭🇰 – 🇺🇿 UZBEKISTAN
📺 YouTube  🎙 chiński

13:30 – SINGAPUR 🇸🇬 – 🇨🇳 CHINY
📺 YouTube  🎙 chiński
📺 CCTV 5  🎙 chiński

14:30 – INDONEZJA 🇮🇩 – 🇻🇳 WIETNAM
📺 YouTube  🎙 wietnamski

17:00 – IRAN 🇮🇷 – 🇹🇲 TURKMENISTAN
📺 IRIB 3  🎙 perski

19:00 – OMAN 🇴🇲 – 🇲🇾 MALEZJA
📺 YouTube  🎙 arabski
📺 Alkass 5  🎙 arabski

19:00 – ZEA 🇦🇪 – 🇾🇪 JEMEN
📺 YouTube  🎙 arabski

19:30 – KATAR 🇶🇦 – 🇰🇼 KUWEJT
📺 Alkass 1, KTV Sport 🎙 arabski

19:30 – PALESTYNA 🇵🇸 – 🇧🇩 BANGLADESZ
📺 YouTube  🎙 angielski

20:00 – IRAK 🇮🇶 – 🇵🇭 FILIPINY
📺 YouTube  🎙 arabski
📺 Alkass 4  🎙 arabski

20:00 – ARABIA SAUDYJSKA 🇸🇦 – 🇹🇯 TADŻYKISTAN
📺 YouTube  🎙 tadżycki
📺 Alkass 2  🎙 arabski

20:00 – NEPAL 🇳🇵 – 🇧🇭 BAHRAJN
📺 Alkass 6  🎙 arabski

20:00 – AFGANISTAN 🇦🇫 – 🇮🇳 INDIE
📺 YouTube  🎙 pasztuński


LIGA NARODÓW CONCACAF – 1/2

0:00 – USA 🇺🇸 – 🇯🇲 JAMAJKA
📺 YouTube  🎙 angielski

3:15 – PANAMA 🇵🇦🇲🇽 MEKSYK
📺 YouTube  🎙 angielski

W nocy z czwartku na piątek


FIFA SERIES 2024

20:00 – RZP 🇨🇻 – 🇬🇾 GUJANA
📺 FIFA+ 🎙 angielski

20:00 – GWINEA 🇬🇳 – 🇻🇺 VANUATU
📺 FIFA+ 🎙 angielski


MECZE TOWARZYSKIE

18:00 – CYPR 🇨🇾 – 🇱🇻 ŁOTWA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

19:00 – CZARNOGÓRA 🇲🇪 – 🇧🇾 BIAŁORUŚ
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

19:00 – MALTA 🇲🇹 – 🇸🇮 SŁOWENIA
📺 Polsat Box Go 🎙 brak

20:45 – PORTUGALIA 🇵🇹 – 🇸🇪 SZWECJA
📺 Polsat Sport Premium 2
🎙 Przemysław Iwańczyk, Piotr Urban


LIGA NARODÓW UEFA

Dywizja C:
20:45 – GIBRALTAR 🇬🇮 – 🇱🇹 LITWA
📺
Polsat Box Go 🎙 brak

Mecz o pozostanie w dywizji


EURO U21 2024 – KWALIFIKACJE

17:30 – IZRAEL 🇮🇱 – 🇵🇱 POLSKA
📺 sport.tvp.pl
🎙 Maciej Iwański, Łukasz Trałka